Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasimoto autoimmun betegségem...

Hasimoto autoimmun betegségem és pajzsmirigy túlműködésem van emiatt lehet hogy néha fázok, néha melegem van és sokat izzadok?

Figyelt kérdés
Lehet most az közrejátszhat, hogy megfáztam de mostanában érzem ezt hogy fázok és mégis izzadok. Vagy nyugalmi helyzetben is érzem hogy a hónaljamnál erősen izzadok.

2021. dec. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hashimoto ALULműködés!


Eleg sok mellektünetet okozhat.

2021. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igen rosszul írtam alulműködésem van

(Csak mindig megkever, hogy a TSH-m emelkedett és ez az alulműködés.)

2021. dec. 20. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Alulműködő pajzsmiriggyel én mindig fázós voltam, nem voltam izzadósabb. Hőemelkedéstől lehet meleged, ha lázas vagy, akkor inkább fázol. Én lázasan éjszaka nagyon sokat izzadok, volt, hogy tiszta víz volt a pizsamám reggelre.
2021. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mennyi a TSH-d, és szedsz-e gyógyszert? Sikerül-e azzal normál tartományba terelni a pm-működésedet?
2021. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szedek augusztus végén kezdtem. 5,2 körül volt de most lesz aktuális visszamennem úgyhogy most derül ki jó e a gyógyszer vagy kell nagyobb adag.
2021. dec. 22. 00:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!