Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vkinek darabos a vérzése...

Ha vkinek darabos a vérzése az miért van? Nagy baj?

Figyelt kérdés
mert nekem ilyen,amióta csak megvan..darabos nagyon,és alvadt vér színű.ez miért lehet?és nagyon ritkán jön meg,van mikor fél évet is kimarad.elmegyek orvoshoz,csak valaki tudna vmit mondani,h mire számíthatok,mi lehet ez?nagy baj?:S
2010. szept. 6. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt orvos tudná csak biztosan megmondani. Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?
2010. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17.kb 3éve...
2010. szept. 6. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, 6 éve menstruálok, és nekem is sokszor volt már ilyen, de semmi bajom se lett. Nekem eszembe se jutott eddig hogy baj lehet :) Habár mostanában ritkább mert egy ideje fogamzásgátlót szedek.
2010. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó ,de az egész nagy, zselés állagú alvadtvérdarabok gondolom nem normálisak..mi baj lehet? egyébként sose fáj semmim,semmi tünet,csak ez fura..
2010. szept. 6. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a menstruáció? A nyálkahártya leválása. Tehát azok a darabok teljesen normálisak.

Viszont az egyáltalán nem normális, hogy van, amikor fél évre is kimarad. Menj el orvoshoz!!!

2010. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

biztos nem normális, a rendes menzesz piros vér szinű, nem darabos vagy barna...

nem tudom pontosan mi lehet a gond, de mindenképpen el kéne menni nőgyógyászhoz. Lehet, hogy most nem érzed rosszul magad tőle, de nehogy az legyen a baj, hogy később emiatt ne lehessen gyereked.

2010. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó: A menstruációs vér nem feltétlen piros színű. Inkább sötét, majdnem fekete. És igen. darabos, mert benne vannak a nyálkahártya darabok.
2010. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tényleg?akkor megnyugodtam
2010. szept. 6. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se teljesen piros, sötét bordó, vagy barnás...
2010. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!