Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Friss vér menstruáció előtt...

Friss vér menstruáció előtt egy héttel. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Mi okozhat pecsételést egy héttel menstruáció előtt? Ma reggelre a wc papíron egy élénkvörös pötty volt, tegnap reggel rózsaszínes, napközben barnás, kicsit vizes. Tiszta színkavalkád. Hozzáteszem nem büdös és ciklusom alatt sem észleltem kellemetlen szagú, színű folyást, csak ami általában szokott lenni. Eddig nem nagyon tapasztaltam ilyet. Várom a pénteket, mert sajnos csak aznap van időpontfoglalós nap a nőgyógyászomhoz. Nagyon izgulok. Minden új dolog megijeszt.

2021. dec. 14. 06:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Megjött
2021. dec. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "megjött" nálam nem itt kezdődik. Egy hét van még mensiig. Egy nappal előtte a derekam, hasam fáj, másnap reggel barna, delre rendesen megvan. Nálam ilyen a megjött, de a mostani állapotommal még nem találkoztam.
2021. dec. 14. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy éve kezdődött ez, hogy a rendes menzesz előtt pár nappal elkezd maszatolni, vérezgetni, barnázni. A dokim szerint ez normális, Premens nevű tablettát írt fel rá. Bár nálam lehet, hogy a közelgő klimax okozza (40 vagyok).
2021. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én 29 vagyok. Remélem kapok időpontot pénteken. Amióta oltakoztam, nagy a zavar a menstruációmban.
2021. dec. 14. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, az is fel tudja borítani, nekem is megkavarta. 3.voltam. Akkor viszont tényleg ne aggódj! Lásson doki, de szinte biztos, hogy nincs semmi baj.
2021. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) amúgy is időszerű már egy szűrés. Covid mizéria óta nem voltam, azelőtt pedig becsületesen jártam.
2021. dec. 14. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Meg van itt a valasz

Szinte mindenkinek megzavarja a ciklusat

Ismeromnek tenyernyi nagysagu verdarabok tavoztak a huvelyen at

Majdnem surgossegire beszaladt ugy megijedt

Azota szinte alig van verzese es igy a baba projektnek is lottek

Tobb oltast nem ker

2021. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7: Nekem semmit nem csinalt a verzesemmel. Fsznak kell ijesztgetni mindenkit, erre izgulsz? És mégis minek teszed oda, hogy a huvelyen át jöttek a verdarabok? Honnan jönne? Az anuszabol? Úristen. Nem a verzestol függ, hogy összejön a baba. A noveremnek szekunder amenorrheaja volt és mégis lett gyermek...


Kérdező: a nőgyógyász elmondja mi a probléma. Sokszor az evszakvaltas is bekavar a ciklusba, én tapasztaltam mar, mert olyan autoimmun betegsegem van, ami nagyon érzékeny erre. Ja és 3* oltottak már, 2 havonta járok orvosi kivizsgalasra.

2021. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én is bajban vagyok a ciklusommal amióta beoltottak. Össze-vissza jön meg, nagy kínok árán, pedig 7 hónapja kaptam meg a másodikat. Oltás előtt nagyon pontos volt, most tiszta káosz+a hőmérő is mást mutat mindig. A #7 válaszolóval egyet értek, több oltást én sem kérek.
2021. dec. 14. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez tomeghiszteria, egyszerű pszichológia. Volt már a történelemben.
2021. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!