Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyas, bordo szalma...

Barna folyas, bordo szalma szerű darabokkal? Mi okozhatja? Mit csinaltam rosszul?

Figyelt kérdés

Elozo het kedden volt mensim utolso napja.

Viszont a tegnapi nap folyaman eleg szepet alkottam. 90kg osszsulyu szekrényt, 2 reszbe csomagolva egyedul vittem fel a 3. Emeletre. Segítséget sajnos nem tudtam kerni, a posta hagyta az ajtomban. Eleg sokaig tartott es eleg nehezkes volt mire sikerült. Az eset utan egesznap gorcsolt a hasam, ram jott a hasmenes is. Mire beertem a munkaba egy jo nagy adag feher trutyi volt a bugyimban. Nem a szokasos feher folyas. Egesznap leszakadnak a veseim érzésem volt + a görcs.

Ma szinten jott egy kis görcs, de rozsdabarna folyas volt, méghozzá bordó szalacskakkal. Mitől lehet? Illetve mit jelezhet ez nekem?



2021. júl. 13. 23:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez nem nagy baj szokásos ha meg erőlteted magad.
2021. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Normalis?

Meg sosem tortent ilyen velem.

2021. júl. 14. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám normálisnak. Érdemes lenne orvoshoz menni vele. Ha vér van, akkor valami megsérült bent. Lehet, hogy csak valami banális apróság, de lehet komoly is.
2021. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem rendszeresen van ilyen... menstruacio elmulta utan 3 nappal enyhe görcs és barna folyas kb 4-5 napig, aztan elmulik. Már nem tudom melyik idióta orvoshoz kéne fordulnom, aki komolyan veszi és kivizsgalja ezt. Nagyon bosszant. Egyébként babát szeretnénk már egy éve de sikertelen a dolog. Ez a probléma az elmúlt 5 hónapban jött elő
2021. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó, kiderült, hogy mitől van? Vagy elmúlt azóta esetleg? Én ugyanígy vagyok, mi is babát szeretnénk, nekünk se jött még össze és én is azt tapasztalom, hogy az orvosok ingerküszöbét nem éri el a problémám, pedig nem egy orvosnál voltam már ezzel. Én azt gondolom, hogy ez lehet az akadálya a babának, mert minden más eredményem (hormonok) szerint bármelyik ciklusban sikerulhetne…
2023. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, megeroltettem magam. Figyelmeztettek is h a nem megszokott állandó terhelessel a noknek vigyaznia kell mert a meh "kicsuszhat" tok furan hangzik. Aztan gyerek sem lehet. Az erolkodes miatt elobb levalt a petesejt mint kellett volna. Igy ezután a menstruáció is kesobb jott meg ujra normálisan.

2023. márc. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!