Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kemény csomó az...

Mitől lehet kemény csomó az emlőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kétségbe vagyok esve! Pár napja éreztem,hogy ég,bizsereg,szóval furi érzés van a jobb mellbimbóm körül,és ahogy fürödtem észrevettem,egy kemény kis csomót a mellbimbóudvaránál. kellemetlen,ha hozzáérek,nem nagy,de kemény,egyértelműen tapintható,a balban egyáltalán nincs ilyen. 32 éves vagyok,sosem szedtem hormongyógyszert (fogi.gátlót sem) most vagyunk babaprojekten, egyedül Clostit szedtem 3 hónapig napi 1-et. Nagyon megvagyok ijedve,hogy mi lehet ez? Hétfőn megyek estére a nődokimhoz,mert januárban lenne inszeminációm,esetleg ezt említsem meg neki? vagy a háziorvost keressem fel vele? Mit gondoltok, ugye nincs nagy baj?
2008. dec. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Hétfőig ráér - és MINDENKÉPPEN mutasd meg az orvosnak!

Valószínűleg nem komoly gond - de ezt hadd döntse el ő. Jobban ért hozzá, mint mi vagy te. Mi nézhetnénk estig - okosabbak nem lennénk tőle.

2008. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltetlenul mutsd meg a nogyogyaszodnak,o majd tudja hova iranyitson.Ne ijedj meg nem lesz semmi baj!!!
2008. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , igyekszem nem túlreagálni,csak megijedtem! Persze, muszáj hétfőig várnom, tényleg remélem nincs nagy baj! még 1x köszi a válaszokat.
2008. dec. 13. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mi volt az?
2009. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm,hogy visszatértél ide és érdeklődsz. Igen elmentem orvoshoz, aki továbbküldött mammográfiára,majd az alapján emlőuh-ra. Szerencsére jóindulatú elváltozás(ok),mint utólag kiderült, a jobb oldali amit éreztem az az apróka, viszont a bal emlőben 3 is van mélyen, mind relatív meghaldják az 1 cm-t, ezek cisták. ezért most fél évente emlőuh-ra kell járnom, hogy nőnek e. valszínű,hogy azért az inszeminációk előtti Closti, Decapeptyl hatására a hormonváltozások rásegíthettek a kialakulására,ki tudja. Most lombik előtt állunk, ezért fokozottan figyelnek rám. Még1x köszönöm az érdeklődésed! Eszter
2009. dec. 31. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!