Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyú fejfájás gyötör, ha...

Iszonyú fejfájás gyötör, ha megiszom most egy csomó vízet elmúlik?

Figyelt kérdés
Iszonyúan fáj a fejem, valószínűleg dehidratáltság miatt, ha most pótlom a hiányzó folyadékot elmúlik a fejfájás is?
2011. nov. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azért fáj a fejed,mert keveset ittál,akkor elmúli! :)
2011. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű, nekem, egy ismerősömnek, és két rokonomnak is fájt ma egész nap. nem hat a fájdalomcsillapító, és iszunk rendesen. vizet, persze.
2011. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szigorúan privát vélemény, saját tapasztalat hangzik el.


A legtöbb ember keveset iszik egész életében, ezért rossz a vízháztartása. Személyenként változó, hogy milyen gyakorisággal vannak ennek tünetei is. A legtipikusabb, leggyakoribb tünet, a fejfájás. A vízháztartást rendbe hozni hosszadalmas. A sima víz erre kevésbé alkalmas, ilyenkor inkább teák, vagy édesítőszert nem tartalmazó gyümölcslevek fogyasztása ajánlott, a sima víz anyagcseréje ugyanis gyorsabb. Ráadásul a bevitt folyadék első körben némileg megemeli a vérnyomást, kvázi rásegít a fejfájásra. A teák lassabban, fokozatosabban szívódnak fel, jobb eloszlásban "táplálják" friss folyadékkal a vérkeringést.


Más.

Ha budapesti vagy, eléggé valószínű, hogy a problémád forrás egy másik őselem, nevezetesen a levegő. Hónapok óta nem fájt már a fejem, nekem is belekerült pár napba míg eszembe jutott, hogy szmogriadó van. Nem lenne túlzás gázmaszkban buszozni. De hangsúlyozom, ez csak az én véleményem.

2011. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amúgy többeket is láttam tegnap maszkban Bp-en, szóval nem hülyeség, hogy a szmogtól van. De azt is tudni kell, hogy a szmog 1 méter magasságig áll be a levegőben, szóval nem közvetlen szívod be.
2011. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!