Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis csomó az emlőben - Lehet...

Kis csomó az emlőben - Lehet mellrák?

Figyelt kérdés

Az egyik mellbimbómban kis csomót tapintottam ki, és érzékeny is tőle a mellem, már akkor fáj, ha felállok, vagy egyáltalán, mozgok melltartó nélkül. Most épp nem tudok orvoshoz menni, hétvégén megyek haza. Szerintetek lehet mellrákos daganat? Váladékozás nincs. Azt olvastam, hogy csak szoptatás-szülés után jellemző, és 30-40 év alatt nagyon ritka... én csak 15 vagyok...

valakinek személyes tapasztalat, ötlet, tanács?


2011. aug. 3. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz nézesd meg, valószínű csak egy ciszta.
2011. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor alakult ki? Ha fáj, valószínűleg nem daganat. Tavaly én is beparáztam, mellem alján volt egy kis csomó, rohantam a dokihoz. Azt mondta, semmi köze a daganathoz, okozhatta a melltartó merevítője, bagy valami. El is múlt egy-két hét múlva, és még élek:)) Szóval ne gondolj mindjárt a legrosszabbra. Persze mutasd meg egy orvosnak!
2011. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A sógornőm is 'ellazázta' a mellében a csomót....

Idén februárban temettük....


Szerintem menj orvoshoz, ő majd meghatározza mit tegyél vagy mit ne.

2011. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze, írtam, hogy hétvégén elmegyek, csak kicsit meg akartam nyugodni... nem a sógórnős szöveg hozta meg az biztos... de a többieknek köszi(:
2011. aug. 3. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell mindjárt a rosszra gondolni (bagoly mondja verébnek... :-) ),lehet simán ciszta is.
2011. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NEKEM IS VAN ES ÉN IS BEPARÁZTAM CSINÁLTATTAM MAMMOGRÁFIÁT ÉS VETTEK MINTÁT BELŐLE SZERENCSÉMRE ZSIRCSOMÓ.DE SAJÁT MEGNYUGTATÁSODRA NÉZESD MEG
2011. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!