Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák a hason alvástól?

Mellrák a hason alvástól?

Figyelt kérdés
Elvileg nem ajánlatos melltartóban aludni, mert mellrákot okozhat. Miért? Mert nem hagyja szabadon a mellet, hanem valamilyen szinten nyomja? Mert akkor ennyierővel ha hason alszok is kaphatok mellrákot...
2011. szept. 28. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem inkabb az a baj a melltartoval, hogy termeszetellenes pozban tartja a mellet? Es azert nem jo neki ejszakara, amikor a test pihen?

De mondjuk lehet, hogy ez csak a kosaras meg szivacsosokra vonatkozik.

Mindegy, en sehogy hordok melltartot.

2011. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de az is természetellenes, hogy olyan mint egy palacsinta, ahogy ráfekszek?:/ Amúgy nem tudom, mi a baj a melltartóval, van aki azt állítja, hogy feszes lesz a melled. Mindegy, nem alszok melltartóban éjszaka, viszont hason igen, és ez így eszembejutott. További válaszok jöhetnek:) Köszi!
2011. szept. 28. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, azt elfelejtettem mondani, hogy en is csak hason alszok, mashogy el se tudok aludni, kiveve ha mar napok ota nem aludtam.

Szerintem a hason alvas poza nem termeszetellenes a mellnek, ha mindenki aki igy alszik mellrakot kapna, akkor mar reg kiszelektalodott volna evoluciosan. Szoval nem hinnem, hogy ezzel osszefugg.

2011. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz mellrákot. Ez baromság. De mondjuk nem értem miért kellene melltartóban aludni... Baromi kényelmetlen.
2011. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Monjduk én is aludtam már melltartóban, bár az is inkább top, pl osztálykiránduláson, vagy versenyeken, mikor nem szeretném, hogy az utolsó szőrtüszőm is átlátszódjon... Egyébként én sem tudom miért jó, csak ez érdekelt, hogyha attól, akkor ettől kismilliomodszor nagyobb az esélye...
2011. szept. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!