Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén vére s volt a vízeletem...

Enyhén vére s volt a vízeletem, nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
felfáztam 2napja.Voltam dokinál is,kaptam gyógyszert is,de neki nem mondtam h enyhén véres volt,vízeletet akart venni,de elötte voltam wc.fáj a hasam is nagyon meg mikor wc-tem utána is fáj.fekszem egésznap,7főig enyhűlhet.melózni kell mennem.
2010. szept. 4. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna mondani a dokidnak:(
2010. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna neki mondanod, mert ez nagyobb bajt is jelenthet! Miért nem voltál vele őszinte?
2010. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert vasárnap kell megbetegednem és nem tudtam eldönteni hogy az jött meg vagy a felfázás,nem akartam h hülyének nézzem,de aztán még nem jött meg,mert a fehérneműm nem volt olyan.tudom h megkellett volna mondani.
2010. szept. 4. 13:41
 4/7 Ájhevnó ***** válasza:

A véres vizelet mindig komoly probléma, ahogy a széklet is!

Bármi más tünet nélkül is rögtön orvoshoz kell vele fordulni

2010. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megfürödtem kamillás gözölést is csináltam/alulról/azt mondták az is jó,és már nem annyira fáj a hasam se érzem jobb.és nem véres a vízeletem se.remélem elmúlik nem tudok most dokihoz menni,szombat van.ha 7főig nem lesz jobb elmegyek dokihoz.szedem a gyógyszert is.köszi a válaszokat is.
2010. szept. 4. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld valahogy folyamatosan melegíteni a hasad. Az is sokat segíthet ilyenkor. Igyál sok folyadékot mellé, és próbálj sokat pisilni. Fájni fáj, de gondolj arra, hogy úgy szép lassan távozik a baktérium a szervezetedből.
2010. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igyekszem sokat inni,hát sokat kell pisilnem többet mint tegnap.remélem jobb lesz.ráadásul holnaptól jön meg a mensim is,első nap szoktam görcsölni,hát kemény lesz így.ilyenkor használjak betétet?vagy nem függ össze?
2010. szept. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!