Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használók! Ti hogy...

Betétet használók! Ti hogy szoktátok tampon nélkül megoldani, hogy a suliban ne kelljen elmenni a wc-re és ne ázzatok át? ,

Figyelt kérdés
Éjszakaira gondoltam, a legtöbb cseppesre. Az kibír egy egész délelőttöt? Tampont még nem akarok használni. Ti hogyan szoktátok ezt megoldani?
2010. szept. 2. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a bagóért első körben igazgatói, másodszorra kivágás járt. Senki nem próbálta a retyóban, akinek kedves volt az élete.

Egyébként meg le kell szarni a bagózó cigókat. Nem mindegy, hogy pisilsz, vagy cserélsz? Ha beszól, akkor megmondod, hogy te is nő vagy, vagy nem? De nem fog beszólni szerintem emiatt senki.

Tényleg szólni kell az igazgatónak a bagó miatt.

2010. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én Biointimot használok, az kibír akár 12 órát is és nem érzed hogy vérben ülsz és semmi szaga sincs. próbáld ki! 760Ft körül van 10db a Dm-ben, Rossmannban.
2010. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Itt nem jár semmi (egyébként még általános, 8.-os vagyok) nem érdekli különösebben az igazgatót ha cigiznek... Egyébként nem azért nem merek betétet cserélni, mert szégyellem, hanem mert ha bemegyek a wc-be belémkötnek, volt már oylan hogy kaptam 1-2 pofont... Talán osztályfőnökit kaptak érte, dehát nekik az nem számít...
2010. szept. 3. 13:42
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ez durva.szüleidnek szóltál?

az ilyen ,,embereket,, élve égetném el.....

2010. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg próbálj óra közben kimenni, akkor biztos nincs nagy tömeg a wc-n.
2010. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják iskolai pszichoterrornak, komolyan foglalkozni kell vele. Ha az igazgató ennyire süsü, akkor marad a feljelentés! De ezeket nem szabad annyiban hagyni! Fogadd el ezt kérlek tőlem!
2010. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs egy területileg illetékes tanfelügyelő csoport vagy önkormányzat vagy hasonló, akik jogosultak lennének felülbírálni az igazgató tutyimutyiságát? Én nem hagynám annyiban a dolgot, nem csak a cigi, de az agresszió. Tudom, megy a fene nagy liberalizmusnak gúnyolt valami, és félnek a tanárok, de azért ez mégse járja, hogy a diákokat bántalmazzák azok, akiknek olyan sok joguk van. Van még más diáktársad is? Anyukámék sulijában az ilyenért összefogtak a szülők, és addig jártak az igazgató fejére, amíg meg nem szüntette a problémát.
2010. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!