Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A vattakorongot, amit a...

A vattakorongot, amit a sminklmeosáshoz használok, nem akarom a kis zacskójában tartani, mert nehéz kivenni ha mondjuk ha a zacskó már csak félig van, ti miben szoktátok tartani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fültisztítót műanyagdobozost szoktam venni, ha kifogy, megtartom a dobozát, és abbateszem a már félig üres zacsi korongos vatta tartalmát.
2010. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gyűjtöm a fém díszdobozokat, abban tartok mindent: zsepit, tampont, hajgumikat, sminkvattát. Nagyon szép, és diszkréten elrejti ezeket a női apróságokat.
2010. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van külön ilyen kis tartókája, átlátszó, henger alakú de elöl van rajta egy vágás hogy simán kitudjam belőle venni. Már vagy 5éve vettem és volt vagy 500 ft.
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!