Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használók! Ti hogy...

Betétet használók! Ti hogy szoktátok tampon nélkül megoldani, hogy a suliban ne kelljen elmenni a wc-re és ne ázzatok át? ,

Figyelt kérdés
Éjszakaira gondoltam, a legtöbb cseppesre. Az kibír egy egész délelőttöt? Tampont még nem akarok használni. Ti hogyan szoktátok ezt megoldani?
2010. szept. 2. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréled suliban?
2010. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ott cigiznek a cigányok.
2010. szept. 2. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is éjszakait használok, de ha nagyon erős, akkor ha ritkábban is, de 2-3 óránként kell cserélni (tampont is kéne, ha valaki azt használ), ha meg nem túl erős, kibírja addig, amíg hazaérsz. Éjszakára meg egyébként biztonsági okból mensesre magam alá teszek egy textil pelenkát (még babakoromból maradt meg egy), és ha nagyon kritikus, az meg a lepedő együtt elég, hogy az ágyat ne kelljen tisztítani.
2010. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak te tudhatod, hogy neked mennyire erős a vérzésed. Ha most három válaszoló azt írja, hogy nekik elég az éjszakai egész délelőttre, attól neked még nem lesz ugyanannyi a vérzésed, mint nekik.

Nekem pl. esélytelen lenne 1 db éjszakai betéttel végigülni 6 órát (mondjuk gusztusom sem lenne hozzá).


Szerintem inkább azon gondolkozz, hogy hogyan tudod megoldani a suliban a higiénikus cserét (pl. a kezedre fertőtlenítős kéztörlőkendő - talán a dm-ben lehet jó áron kapni, a cseréhez pedig intim törlőkendő). A betétből olyat vegyél, amik egyenként csomagoltak, így tisztán és könnyen tudod szállítani, ill a teremben feltűnés nélkül zsebre tudod tenni.

Azért, amíg bele nem jössz, azokon a napokon viselj sötét nadrágot és hosszú felsőt vagy legyen nálad egy kardigán/pulcsi, amit "baleset" esetén a derekadra tudsz kötni.

2010. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nincs a sulidban 1 wc, ahol pisilnek .. :D
2010. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kibírni kibírja, de a bomló vér a fertőzések melegágya.
2010. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért szörnyű, hogy a legtöbb középsuliban ilyen viszonyok vannak..
2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a sima betét is kibírná egy napig, szóval ez tényleg csak attól függ, hogy neked milyen fokú a vérzésed.
2010. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát,nem mindig bír ki ennyi időt!Szerintem egy kis neszeszerben tartsd a betétet ,abban diszkréten ki tudod csempészni a Wc-be.Az ott cigizők miatt meg ne zavartasd magad,hiszen ők is lányok...
2010. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

21:52 - Ki tudja... Nálunk - igaz, az egy teljesen átlagos középiskola volt, átlagos diákokkal - volt úgy, hogy a lányok-fiúk koedukáltan vonultak be vagy a fiú vagy a lány mosdóba cigizni. :-)


Kérdező, tanárnak egyébként nem szóltál még erről a problémáról?

2010. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!