Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta miatt...

Petefészek ciszta miatt megjöhetett hamarabb?

Figyelt kérdés
Eddig pontos, 28 napos ciklusaim voltak hónapok óta. Épp ebben a hónapban derült ki, hogy van egy nagyobb petefészek cisztám. És épp most 22 napra jött meg. Lehet, hogy a ciszta zavar be?

2021. szept. 30. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ciszta elég sokféle zavart okozhat. Nekem is hamarabb jött tőle és szokatlanul erős, elhúzódó (10nap) vérzést okozott.

Én kaptam rá kezelést (progeszteron tabletta) és szerencsére el is múlt a ciszta.

2021. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most elbizonytalanodtam, mert tegnap volt ez a pecsételős barnás vérzés, de éjszaka tiszta maradt a betét, "nem indult be", viszont ha felteszek egy tampont, kivételnél barnás. Jövő pénteken kell visszamennem a nőgyógyászhoz, addig úgyis kiderül, csak furcsa és aggódom, mert eddig minden rendben volt a ciszta mellett is a verzesemmel. :(
2021. okt. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!