Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek jóondulatú...

Ez szerintetek jóondulatú vagy rosszindulatú a petefészkemen?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon meg vagyok ijedve mert ma mentem el nogyogyaszhoz mert PCOS-s vagyok es abbahagytam a fogamzasgatlot es szerettem volna hogy ramnezzen valtozott e valami. Megnezett ultrahanggal es egy 7 centis dolgot lat a petefeszkemen. Elkuldott vervetelre stb de nagyon nagyon felek hogy rosszindulatu. Ez van a papiron:

Ludtojasnyi rugalmas keplet tapinthato. Cyt: 1454/a. TVUH: Uterus 66x32 mm benne 6mm endometrium. jobb oldalon 33x14 mm-es ovarium. PCO-s jellegu. Bal oldalon uterus mellett 74x48 mm-es hig folyadek tartalmu keplet, benne 18x16 mm-es papillaris novedek.


Mit jelent ez?? Tudom hogy ha megjottek az erdemenyek akkor lehet barmit mondani ami biztos. De egyszeruen az ajulas kerulget ,21 eves vagyok felek hogy komoly bajom van.



2021. szept. 27. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az ciszta, azok vannak tele folyadékkal és van, hogy kifakadnak. Látott az orvos sok cifraságot, ha valami rossz dolog lenne, mondta volna, bár a gyanúját. Próbálj meg megnyugodni (tudom, mondani könnyű). Minden oké lesz! ♥️
2021. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciszta, PCOS-nal elofordul, hogy nem fakad ki es nem tavozik a menstruacioval, hanem novekszik.
2021. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat! Sokat segit, megnyugodtam picit.❤️
2021. szept. 27. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Kép nincs? A papillaris növedék az, ami nem olyan jó.
2021. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor az mit jelent??
2021. szept. 28. 05:21
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. szept. 28. 05:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veled azota?
2022. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiderult hogy szimpla ciszta, fel fog szivodni. Elkezdtem inni a holgyiteat es utana kezdett csokkenni a merete.
2022. márc. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!