Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmet, mikor ujjaimmal...

Barátnőmet, mikor ujjaimmal kényeztettem, egy csomót éreztem. Jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
Babikámnak sajnos egy fél éve elkezdett hullani a haja is, volt nőgyógyásznál rutinon, azonban mindent rendben találtak. Cisztákat ki lehet tapaintani odabent? Egészen mélyen éreztem egy diónyi nagyságú csomót, őneki nem fájt, vagy okozott különösebb érzetet, lehet ciszta?

2021. szept. 26. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Most használtad először az ujjad?
2021. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ott ez
2021. szept. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a méhszáj.
2021. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, ott volt.

Csak, te akkor mással foglalkoztál.

Most másfelé irányul a figyelmed.

2021. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nőgyógyászati ultrahang nem ártana, ha másképp nem megy, akkor magán rendelésen, mert igen, lehetséges ciszta is.


Az, hogy mostanában hullik is a haja, az sem normális, kivéve, ha nem csak napi 100 szál - ha ezt meghaladja, akkor további kivizsgálás is szükséges lesz, pl. labor, góckutatás (mandula, fog). Pajzsmirigy okozhat ilyet, vérszegénység, rossz - nem változatos étrend, stressz stb.

2021. szept. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ratalaltal a mehszajra. No vagyok, egyebkent emlekszem meg, mikor eloszor ereztem, es sokkal lejjebb volt, mint hittem. Valtozik a helyzete. Tobbet amugy sem tudnal elerni.
2021. szept. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!