Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam, mitől?...

Nagyon fáj a hasam, mitől? Felfáztam?

Figyelt kérdés
Az alhas környékén, olyan érzésem van, mintha pisilni kéne, nagyon erősen... de előbb voltam WC-n. És mikor pisiltem, utána is nagyon fájt. Nem mindig fáj ilyen erősen, csak 5 percenként kb. De akkor nagyon, és szinte alig tudok mozogni akkor... nem bírok egyszerűen aludni :S mit csináljak? Felfáztam? Mitől lehet ez?
2010. szept. 1. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, felfáztál. menj dokihoz, ad antibiotikumot, és utána jobb lesz.
2010. szept. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez felfázás! Menj dokihoz és igyál nagyon sokat, és most ebben a hűvös undorító időben öltözz rétegesen és úgy, hogy ne legyen kint a pocid és a derekad!!! Bele is ülhetsz kamillás fürdőbe!!! De orvoshoz mindenképpen menj el!!!
2010. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Talán az orvost kellene megkérdezni....
2010. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sztem is felfázás. Mindenképpen menj el orvoshoz.

Én is sűrűn fel szoktam fázni és ha nincs alkalmam dokihoz rohangálni, akkor be szoktam kapni 3-4 szem Sumetrolim-t. Az mindig segít.

2010. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bizony fel.én is most fáztam feeeel,és nagyon fáj a hasam is és amikor wc-em akkor is.kamillás fürcsi volt meg jól felöltöztem és ágyban vok,melóból haza kellett jönnöm annyira fáj!!voltam dokinál is írtak fel gyógyszert meg monular port.én is hamar feltudok fázni.
2010. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!