Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem, felfáztam, mert...

Szerintem, felfáztam, mert fáj a hasam, allatt a hólyagom, és viszked, a szemérem, van itthon betadin, kúpp, ezzel roszat nem teszek, használhatom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha viszket is akkor nem csak felfázásról van szó és jobb ha doki is látja. De egyébként egy ülőfürdő segíthet. Hallottál már a CICKAFARKFŰ-ről. Én mindig tartok otthon vagy két-három tasakkal(nem a teafilterre gondolok)gyógyszertárban, naturaboltban kapható. Felforralsz egy fazék vizet beleöntesz fél tasak füvet. KB 1-2 percig lassú tüzön főzöd. HAgyd kicsit kihülni, de csak annyira hogy ne égessen amikor beleülsz. Szóval szűrd ezt a levet egy szürőn keresztül egy műanyag lavorba és ülj bele 15-20 percre. De gondolom idegesít a dolog és már ma szeretnél rá megoldást és gondolom nincs otthon CICKAFARKFŰ. Ebben az esetben én szintén ülőfürdőt vennék és sót öntenék bele, kb egy maroknyit. Van otthon CANESTEN kenősöd, az jó az ilyenekre. Ha nincs mától kezdve mindig tarts otthon. És a szekszuális együttlét után mosd meg magad és ha úgy érzed kicsit kidörzsölödtél akkor arra is nagyon jó a CANESTEN. Ha kidörzsölödsz könnyen elkaphathatsz gombás (azaz viszketős)nyavaját.

Inkább ne használd a betadin kúpot

2010. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Colpitisre ,irtaa doktornő,a betadin,kúppott,azért kéredeztem hogyhasználjam e ez mindenre jó hűvelygyulladásra,is .
2010. márc. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!