Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok. Nem nőnek a...

14 éves vagyok. Nem nőnek a melleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már legalább egy éve, hogy 70/A-s mellem van. és ha tesi óra van, vagy ilyen, akkor melltartót veszek. A melltartótól lehet, hogy nem nő, vagy az nem befolyásolja?
2010. aug. 31. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, várj.
2010. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

nem befolyásolja, de nem értem, minek hordasz melltartót 70/A-ra. ezzel csak azt éred el, hogy később lógni fog a melled, akármekkora is lesz.

egyébként még bőven fog nőni a melled, nagy valószínűleg már nem lesz, de ha kicsi és szép formájú, annál nincs is jobb. a szép formát pedig úgy őrizheted meg, ha lemondasz a melltartóról.

2010. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
ne idegeskedj :) beindul a dolog :)
2010. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de az nem ciki, ha csak pl topot hordok? :/ mert most megyek középsuliba és...
2010. aug. 31. 15:42
 5/24 anonim ***** válasza:
A melltartótón nem fog lógni a melled, de mikor én annyira utálom, nem értem, h más miért hordja, ha nem muszáj?És nyugi, nekem 15évesen kezdtek el nőni és 90/D-s melltartót hordok.Viszont ha kicsi marad se bánkódj, kényelmesebb lesz.
2010. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

jaja nyugi nőni fog:)Én szeretnék kisebbet néha,mert nem jó tesin,amikor futok és ugrálxD:/Am 80/C

15/L

2010. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemig (37 évesen) 75/A-s, AA-s melltartóm volt.

Olyanról még nem hallottam, hogy valakinek később attól lóg, ha előtte hordott. Vannak olyan ruhák, polok, amik vagy áttetszőségük, vagy az anyaguk miatt (testre simulós) megkívánják az alsóneműt, és nyáron a trikó/kombiné/top nem mindig előnyös, de hétköznapi esetekben tényleg kényelmesebb és egészségesebb, ha nem veszed fel. A tartás miatt ezek viszonylag szorosak és akadályozhatják a vérkeringést, így nem túl jó a hatásuk. Tartalékold akkorra, amikor majd valóban szükség lesz rá.

2010. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

15:48-as. akkor te nagyon tájékozatlan vagy. a melltartóhordástól az izmok elfelejtik, milyen is aktívan működni, mert a melltartó átveszi a feladatukat, és a folyamatos ernyedt izomállapot miatt elkezd szépen megereszkedni a mell.

én ezért sem hordok, vagy hordok kizárólag anyagból készült, nem merevített, nem szivacsozott pamut melltartót.

2010. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak nyugi, és várj még pár évet :). Még simán megnőhet. Ez leginkább genetika kérdése, tehát nem a melltartó lesz a bűnös, ha pici marad. De úgyis találsz majd olyan fiút, aki úgy fog szeretni, amilyen vagy.
2010. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én anyukám elhanyagolt mikor tini voltam, és nem kaptam melltarótt sokáig, csak topot hordtam. Hirtelen megnőttek a melleim és 1-2 év alatt lógós lett, amivel ma sem tudok mit csinálni... Bárcsak a kezdetek kezdetén valaki mondta volna, hogy sürgősen vegyek melltartót...

Szóval nem kell okoskodni, magától is lógós lesz, a melltartó nem fog rásegíteni, bár értem a teóriát.


Amúgy ha pici a cicid, akkor tényleg ne vegyél fel fölöslegesen szivacsos merevítős szarokat, nyugodtan hord a topot vagy a sima melltartót.


nekem csak azért lett lógós a cicim, mert hirtelen nőtt sokat, anyukámnak is óráisi mellei vannak és mostmár nekem is :(

2010. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!