Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak a melleim, ez azt...

Skarma kérdése:

Fájnak a melleim, ez azt jelenti, hogy nőnek?

Figyelt kérdés

19 vagyok és elég kicsik a melleim. Ez engem nem zavar, csak most néha fáj. Mit jelenthet?

(Menzesz előtt egy héttel vagyok, de emiatt még sosem fájt)


2011. júl. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció előtt egy pár nappal, már megduzzadhatnak a mellek, és ilyenkor érzékenyebb lehet a mellbimbód is. A fájdalom lehet ettől is, attól függetlenül, hogy ilyet még nem tapasztaltál, de ha nő, akkor is tud fájni :)
2011. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy kb. 23 éves korodig nőhet a melled...
2011. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még talán nőhet a melled, de ha eddig nem fájt a menstruáció miatt, az nem jelenti azt, hogy ezután nem fájhat.
2011. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem igaz h 23 éves korig nől a mell, mert én 27 leszek és nekem egy két éve indultak be a melleim, pedig már sokkal régebb óta szedek fogamzásgátlót, meg pajzsmirigy gyógyszert és még csak nem is hízom, terhes sem voltam

sokkal kerekebbek, nehezebbek, teltebbek mint azelőtt

de ha valakinek hormonproblémái vannak, akár stressz miatt akár betegség miatt és ezeket rendbe hozzák akkor javulhat némileg a helyzet, akkor már a genetika jöhet számításba, meg persze egy kis életmód :) nekem igaz körte alkatom van, a csontozatom miatt, ez örökletes, de husiban tudok erősíteni, gyúrni h ne legyen löttyet, zsírban lehet fogyni, mozgással, de közben nem fogyózom, csak eszem, és így egy kis jó vérkeringéssel mégjobb anyagcsere hozható létre, méregtelenítés, és fogyás híjján bizony nőhet a mell, de azért ne gyúrjuk magunkat kockára, csak combra hasra ha kell

nekem a gyógyszerek és a lugosítás nagyon segíytett a hormonok rendezésében, ahogy a gyógynövény teák is, de persze lehet csak addig jó, amíg használom őket, azaz szedem a bogyókat, utána ki tudja hogy saját ritmusa megmaradna e

2012. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!