Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Mért érzem...

Mitől lehet? Mért érzem annyira büdösnek odalenn?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és nem épp kellemes szagot érzek odalenn, sőt egészen kellemetlen. Mikor megjön akkor meg mégrosszabb. mitől lehet ez? mit tehetek ellene?
2010. aug. 31. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Menstruációkor normális, ha van szaga. Használj tampont, mert akkor azt csak kihúzod, és szaga csak annak lesz, utána meg úgyis dobod ki.

Ha amúgy is van szaga, az betegségre utal.

2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vmi baktériumos/gombás fertőzés miatt volt sok a fehér folyásom, és irtó büdös volt.

A vérszaggal nem tudsz mit csinálni. Illatos tampon (kamilla illatú) vagy betét.

19L

2010. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a ha nekem is ez a fertőzésem van , mit tegyek? nőgyógyász? még nem voltam sosem nőgyógyásznál.....
2010. aug. 31. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát itt az ideje elmenni az elsőre... ne aggódj, előbb-utóbb túl kell esned rajta.

sztem is valami fertőzés lehet , bár azt írod, hogy alapjáraton szaga van, ha megjön mégjobban, ez arra utal, hogy már elég rég óta tart ez az állapot, ami nem túl bíztató.

keress fel mihamarabb egy nőgyógyászt.

2010. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és tudsz valahol lepsény közelében egy nőgyógyászt, aki nő, és kedves?
2010. aug. 31. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az lesz a legjobb, ha orvoshoz mész!
2010. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!