Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás és Klion-D...

Hüvelygyulladás és Klion-D 100 hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
Fél éve voltam citológián, akkor 2-es hüvelygyulladás volt az eredmény, most visszamentem, de ezelőtt 1 hónappal csináltam az orvos javaslatára egy Betadine hüvelykúp kúrát 1 hétig, azután pedig helyreállítót használtam (gynophilus restore). Mire visszamentem az orvoshoz, addigra sárga folyás alakult ki, egyébként semmi tünetem nem volt, a hüvelgyulladásnak is utánanéztem, de tényleg semmi tünetét nem érzékeltem fél éve sem. Az orvos szerint normális a folyásom, mert ilyen típus vagyok, ami oké, egész életemben volt rendszeres folyásom, de nem volt sárga eddig. Szerinte az is normális, mert más tünetem nincs (se viszketés, se szag, se semmi). Megismételtük a citológiát, 1 hét múlva derül ki az eredmény, viszont felírta a Klion-D 100 hübelytablettát, dehát nem kéne megvárni a citológia eredményét? Meg ha szerinte normális a folyás, akkor miért írta fel? Vagy valószínűleg még mindig tart a gyulladás? De nem kéne kezelni a páromat is? Ha igen, akkor mivel? Ezeket elfelejtettem megkérdezni, szóval ha valaki itt tud írni valamit azt megköszönném! Plusz mégegy kérdés, ezután a hüvelytabletta után is kell használni helyreállítót?

2021. júl. 2. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!