Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye terhességhez nincs köze?...

Ugye terhességhez nincs köze? ( --> )

Figyelt kérdés
hali . 16 éves vagyok . a barátommal nem védekezünk . és az előző ciklusom hamarabb lett vége 4 nappal. és most mielőtt megjött volna nagyon durva barna folyásom lett . ugye terhességhez semmi köze ? előre is köszi
2010. aug. 26. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen felelőtlenség után megérdemelnéd.
2010. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nem védekeztek miért vagy beijedve? tudod a védekezés nélküli szexből előbb utóbb baba lesz akkor min csodálkozol?

amúgy nincs köze a babához, valószínű. de ha nem vagy biztos csinálj egy tesztet.

2010. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz egy tesztet, kiderül, hogy terhes vagy-e. Másból sajnos nem fogod tudni.
2010. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet, mert 50-50...

miért nem védekeztek?

2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nemtudom . nagy hülyeség :S tudom , h felelőtlenség :s :(

am ugye meddőséghez sincs köze ? és elv nekem gyenge a petefészkem vagy a petesejtjeim nemtudom . de ugye meddő se lehetek ? :S ettől félek a legjobban :S ezt egy szakorvos megtudja mondani ? :S

2010. aug. 26. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtudja. Miért nem mész el hozzá?
2010. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyenge a petesejted???? na ilyet se hallottam még.

meddőséget így nem lehet megállapítani, azt akkor vizsgálják, ha normális szexuális élet mellett fiatalon nem sikerül a teherbeesés 1 éven belül.

most attól félsz, hogy terhes vagy vagy meddő?!

2010. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mind a kettő .
2010. aug. 26. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán védekezz te nagyon okos. Miért nem szoktatok? Ha meg vmi nincs rendben, akkor menj el orvoshoz.
2010. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!