Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja nagyon ég és könnyez...

Pár napja nagyon ég és könnyezik a szemem. Mitöl lehet? Ennek nincs köze a terhességhez?

Figyelt kérdés
32 hetes km vagyok
2009. nov. 10. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy begyulladt? (megfújta a szél, huzat, akármi) Szerintem semmi köze a terhességhez. Irány a háziorvos szemcseppért.
2009. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kontaktlencsét hordtam, de terhesség alatt nem bírtam, át kellett térnem szemüvegre :( Nagyon száradt a szemem, max egy órát bírtam a k.lencsékben, pedig előtte akár 16 órát is bent volt (csak alváshoz vettem ki).

A terhességtől lehet szemszárazság és szemégés.

De nem feltétlen fogd erre, ha elhúzódik, azért menj el orvoshoz. Próbálj ki előtte valamilyen műkönnyet.

2009. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!