Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szeretnék...

Nőgyógyászhoz szeretnék menni, de még nem voltam :/ (? ) 15,5/L F. ONTOS!

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok. rendszeres szexuális életet élek a abrátommal,féléve,és elszeretnék menni nőgyógyászhoz.. de még sose voltam.

Újpesten lakok,itt van nőgyógyász egyáltalán? és hogy jelentkezzek be? barátommal mehetek? nem cciki?

és,teljesen mesztelenre kell vetkőzni ott? mit fog csinálni velem?

semmit se tudok...

segítsetek...:/


2010. aug. 24. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja és ne hagyd magad!

Nevelni amúgy sem tenyérrel kell, de 15 évesen meg végképp!

2010. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

22:15 vagyok.:


Egyáltalán nem biztos,hogy a szextől fáj a méhet,lehet fertőzés,vagy felfázás,ami nyáron elég könnyen előfordul.Az orvos úgyis pontosan el fogka mondani,hogy mi a bajod(de ne legyen),és akkor tudni fogod,hogy elmondod-e neki,vagy nem.Ha gyógyszert kell szedned,arra rá fog jönni ígyis-úgyis.Nem?

2010. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de.. meg remélem nő lesz.:/

háziorvoshoz menjek el elötte? mivel semmilyen számot nem tudok,ő pedig azért többet tud nálam

?

köszi amúgy a válaszokat,eddig sokat segített ^^

2010. aug. 24. 23:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell háziorvoshoz menned!

Elég ha a kórházat felhívod!


Szívesen!

2010. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell meztelenre vetkőzni, hanem amíg a puncidat vizsgálja, addig alulról, aztán külön mikor a cicidet, akkor felülről! De valamilyen ruha mindig rajtad lehet!
2010. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!