Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek nőgyógyászhoz?...

Hogy menjek nőgyógyászhoz? Sosem voltam még.

Figyelt kérdés

Nem magánhoz akarok menni. Ilyen esetben kérek beutalót a háziorvostól, elmegyek és kivárom a sorom? Vagy hogyan működik ez, kell időpontot kérnem?


Elmúltam 18, tudom, hogy már kellett volna mennem, de sajnos még nem voltam. Azért megyek, mert lehet, hogy valamilyen fertőzésem van, így még cikibb a dolog.


2011. aug. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutalót a nőgyógyászatra.Időpontot kérsz , megmondják, hogy mikor mehetsz, nap, óra, perc. Tb kártya legyen nálad, akkor majd behívnak és elmondod a panaszodat.
2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyásztól kell időpont, de a háziorvosnak ehhez semmi köze, ezért nem kell beutaló!!! Nem ciki a fertőzés, rengeteg nőnél előfordul, ne aggódj!!!
2011. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi gáz.Nálunk bemész a korházba és megkérdezed hol a nőgyógy,gondolom van porta lehet h számot is adnak,itt nem kell beutaló hozzá,de a portán azt is megkérdezheted.

Nem lesz ám olyan vészes mint hiszed,nem szabad görcsölni hanem szépen lazán mert ha rágörcsölsz kellemetlen lehet.

Vedd úgy hogy ő egy orvos és nem pedig "kellemetlen" h ott nézelődik,hidd el nem te vagy nála az első akinek fertőzése van és ez a jobb aki el is megy vele,ha van neki,van olyan aki nem megy el csak mikor már baj van.

2011. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ne érzed cikinek, hiszen ha nem lenne semmi bajod, akkor nem kéne elmenned. Hidd el, naponta nagyon sok olyan puncit lát az orvos, amiből folyik, mindenféle színű és szagú váladék. Neki az a dolga, hogy meggyógyítson.
2011. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat! :) Holnap elmegyek szerintem.
2011. aug. 10. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi:)hogy ne tudd meg milyen igénytelen undoritó nőket látok bemenni néha a nőgyógyhoz a korházban,odamennek koszosan mocskosan,lehet h te még felüdülés is leszel neki:)
2011. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az kellemes lehet neki. :S Persze én is tudom, hogy ez a munkája, lát ő sok mindent, csak ez azért mégis olyan kellemetlen kicsit. Pedig tényleg adok magamra, és nem fekszem össze akárkivel, mégis sikerült valamit összeszednem.
2011. aug. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!