Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szeretnék...

Nőgyógyászhoz szeretnék menni, de még nem voltam :/ (? ) 15,5/L F. ONTOS!

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok. rendszeres szexuális életet élek a abrátommal,féléve,és elszeretnék menni nőgyógyászhoz.. de még sose voltam.

Újpesten lakok,itt van nőgyógyász egyáltalán? és hogy jelentkezzek be? barátommal mehetek? nem cciki?

és,teljesen mesztelenre kell vetkőzni ott? mit fog csinálni velem?

semmit se tudok...

segítsetek...:/


2010. aug. 24. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenre választ kapsz:

[link]

2010. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
' millió kérdés már volt arról , hogy mit csinál az orvos. Nézz utána.
2010. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

21:46

de én azt is kérdeztem,hogy hova mehetnék el.. igazán hasznos volt.

köszi.. én tényleg kétségbe vagyok esve.:S

2010. aug. 24. 21:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy Újpesten van-e, de a többi kérdésedre megpróbálok válaszolni!


Egy nő sem szeret nőgyogyóhoz járni, de kell és kész!

Be kell jelentkezned! Felhívod a hozzád eső legközelebbi kórházat és kéred a nőgyógyászatot és ott be tudsz jelentkezni.

Mehetsz a barátoddal, azt nem tudom, hogy az orvoshoz bemehet-e veled, de szerintem nem szükséges.

Nem ciki! Az lenne ciki, ha rendszeres szexuális élet mellett nem mennél el!

Nem kell teljesen meztelenre vetkőzni, csak alulról, aztán felöltözöl és felülről is le kell vetkőzni, hogy megnézze a melleidet.

Valószínűleg mintát vesz a hüvelyedből és elküldi a laborba, ezt hívják rákszűrésnek.

Meg fogja kérdezni szedsz-e fogamzásgátlót, ha nem akkor ajánlani fog és célszerű kérni is!

Nem kell félni, ezt évente csak egyszer kell átélned és kész!

Sok sikert!

2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem lehet szegény lánynak normálisan válaszolni???

Igen, lehet hogy volt már egy csomószor, de nem szakszövegre, hanem emberi szóra vágyik, tapasztalatokra! Egyébként meg nagyon sok kérdés ismétlődik...

Inkább ne is válaszoljon az ilyen!

2010. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

..de félek... hogy beteg vagyok. van valami bajom...:S

és hogy például anyukámnak elmondanak valamit... na az nem lenne jó ha megtudná,hogy rég nem vagyok már szűz.

köszi a védést,jól esett ^^

2010. aug. 24. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehet veled a barátod,sok lányt elkísér a párja.Nem kell teljesen levetkőzni,csak alulról,én ilyenkor mindíg hosszú pólót,vagy tunikát veszek fel,hogy minnél jobban lelógjon.Pár perc az egész,maximum egy kicsit fáj,de ez természetes.Amikor én először voltam,egy ősöreg bácsika volt,mondtam neki,hogy nagyon félek,mert ez lesz az első alkalom,és nagyon rendes volt,mert elterelte a figyelmem.Esetleg még a cicidet nézi meg,de ha idősebb a doki,akkor sokkalkönnyebb.Ha meg esetleg valami baj van,inkább mondd el anyukádnak,mert ő könnyebben segít,mint innen valaki.
2010. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kell félned! Menj minél hamarabb és akkor kiderül, hogy van-e baj, vagy nincs! Ha van akkor biztos ír fel gyógyszert, ha meg nincs akkor minden ok!

Anyudnak meg nem fog senki semmit mondani, mert az orvost köti az orvosi titoktartás!

De én ezt javaslom, ha már ennyire komoly az ügy akkor meséld el anyukádnak.

2010. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát most fáj a méhem és tág vagyok valamitől... nem tudom mi lehet ez. de anyukámnak nem szeretném elmondani,mivel nem vagyunk olyan jóba... nem anya lánya kapcsolat,nem is lakik itthon... de nagyon szigorú,és megszokott verni... ezért mit kapnék... szóval. nem tudom senkinek se elmondani.:S
2010. aug. 24. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Úr isten! Ezt nem tudtam! Akkor is beszélhetsz valakivel erről, akiben megbízol és egy kicsit idősebb nő!

De mondom, attól nem kell félned, hogy megtudja! Szerintem már holnap jelentkezz be, hogy minél hamarabb válaszokat kapj! A nőgyógyásztól bármit megkérdezhetsz ezzel kapcsolatban! Ne félj kérdezni!

2010. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!