Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen? F. ontos...

Miért vagyok ilyen? F. ontos nagyon!

Figyelt kérdés

már féléve élek rendszeres szexuális életet... a menstruációm is rendszeresen megjön,eddig nem volt semmi baj...

a barátommal elég sokszor vagyunk együtt... de elég nagyok a méretei,és eddig sose tudta ilyen könnyen " berakni "..

megbeszéltük,hogy a menzeszem miatt,várunk egy hetet ( körülbelül 4-5napig van meg ) és még mindig nagyon tág vagyok. soha se szoktam ennyire tág lenni,így olyan élvezhetetlen lett a szex is...

ez mitől lehet?

körülbelül már 1hete nincs meg a menzeszem,de a fehérfolyásom még mindig megvan :S

fontos,segítsetek!!

16/L


2010. aug. 24. 19:30
 1/2 margoz ***** válasza:

Hogy érted hogy tág?Lötyög benned a farka?Nemcsak sikamlósabb?A sok folyás a hüvelygomba jele.

Fél éves sex után nem tágulsz ki,szerintem csak rutinosabb lettél és nem vagy feszült,azért megy könyebben,szoritsd a vaginádat ha zavar hogy könnyen be csuszik.

2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem folyik sokat,csak egészséges fehérfolyás,ami minden nőnek van...:S de ilyenkor nem szokott nekem lenni. nem lehetek gombás ...nálam igényesebb lány nemigen létezik.

túlságosan benedvesedek,de akkor se szoktam ennyire. jó,azért nem lötyög bennem. ő is érzi,én is érzem..neki jó is,csak akkor jobb volt amikor szűkebb voltam.

ha szorítom,akkor is tág vagyok.:S

nem értem az egészet...

2010. aug. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!