Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? F. ontos :/

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzetem...

AZ egész 2009-ben kezdődött.

Megismerkedtem egy sráccal,aki nagyon nagyon szimpatikusnak tűnt nekem. De a nagy korkülönbség miatt,megbeszéltük hogy csak barátok leszünk. Hát így is lett,mi voltunk a legjobb barátok. Mindig együtt voltunk,addig,amíg össze nem jött az egyik barátnőmmel. ( nem a legjobb barátnőm...) Nem is az zavart hogy együtt vannak,hanem az,hogy a barátnőm,a legkegyetlenebb lány a világon... Én meg nem tűrtem el,hogy bántja a barátomat.. Persze nem pofáztam bele a kapcsolatukba,mert az se én lennék,de azért nagyon zavart amit csinált a lány.

És a barátom azt hidte,hogy én... féltékeny vagyok,és összevesztünk ezen. :/

Egy hét után rám írt,hogy ő agyalgatott,és szakít a lánnyal mert szerelmes belém. Ezen nagyon meglepődtem... De azt mondta,hogy ő csak azért járt a barátnőmmel,hogy amikor vele van,velem is lehessen.

Kibuktam rajta hogy ilyen szemét volt,de végülis ha átgondolom,ő ezt nem mondta el a lánynak,és kedves és normális volt vele... hiába nem szerette. Szóval :D

Azért jól esett,hogy ezt mondta. Azóta különleges kapcsolatban vagyunk,volt egy időszak,nem rég,amikor én is ugyan úgy vonzódtam hozzá... de szerelmes nem voltam belé sose. Tudom,hogy nem tudnám elviselni,ha más lánnyal látnám,vagy ha elhagyna... De nem akarok vele járni. Megmondtam ezt neki is,és eléggé kibukott rajta...

De nem akarom elveszíteni...

De azért jogosan van kibukva rám,mert tettem egy... rossz dolgot is. Mondjuk,kinek mi a rossz... De neki ez nagyon fájt,és meg is értem.

Van egy másik szereplő,egy másik srác... ( :$ )

ő annak a lánynak a mostani barátja,aki a barátnőm,de a legkegyetlenebb lány a világon,és a lány vele is játszik. Én tudok minden egyes dolgáról, ( mármint a lánynak...)

ÉS nagyon durva dolgokat megtesz a srác háta mögött. Mikor a srác,meg éppen ellenkezőleg. Ő kedveskedik a lánynak,szereti őt,és nagyon szomorú,hogy a lányt ezt egyáltalán nem érdekli. A napokban csak együtt voltunk,próbáltam vigasztalgatni,és... kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. ( nem történt még egy csók se... )

Kézen fogva sétálgattunk,nagyon sok mindent elmondtuk egymásnak,és végül is kiderült hogy eléggé bejövök neki,és nem tagadhatom le,mert nem tudom,de nekem is tetszik. Hát ezt a barátom megtudta valahonnan. Nem tudom honnan,de most eléggé durcizik rám... pedig nem járunk,de tuti neki rosszul esett ez. :/

A srác is fontos nekem,de annyira mint a barátom sose lesz,csak ő ezt nem fogja megérteni...

Mit tehetnék?:/


2011. máj. 5. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
hát egy kicsit hosszúra sikerekedett... sajnálom . :D
2011. máj. 5. 20:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Tartod a 4 lépés távolságot!


A találkozásokat ritkítod, a sétákat ritkítod, a kézenfogva séta törölve, összebújások törölve....szépen átmész "HAVER" ba!

2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oks,igaz. :/ Nem akarom elveszíteni a barátom.

Viszont ha meglátom a másik srácot,megremeg a lábam... úristen :$

De HAVER! . értettem. :D

2011. máj. 5. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

így van!


Ha nem tudod őt elképzelni mint a pasi és ezt írtad is, hogy "nem tud úúúgy szeretni"


Akkor HAVER! Tudod akivel hülyéskedik az ember meg megbeszél néha dolgokat, DE! Tartja a 4 lépés távolságot!

2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja egyébként csak ügyesen!


Lassan fokozatosan kezd el leépíteni a dolgokat, levinni haver szintre, ezt a mély kapcsolatot!


amiket már írtam is...kézenfova séta nuku, meg ölelkezésekböl vegyél vissza stb stb.


Tudod te mit kell tenned!

2011. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze. De a másik srác tud úgy szeretni,szóval kölcsönös a szimpátia... meglepődtem rajta,hogy pár napja vagyunk csak ilyen jóba,és ha meglátom már összerezzenek. Állitólag ő is...

De nem szabad hogy érdekeljen. A barátom fontosabb,de akkor vele is tartani kéne egy kicsit a távolságot. Persze nem 4lépés távolság,de minimum 2...

Köszönöm a válaszod ^^

2011. máj. 5. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
te te frajer vagy tudtad? felbiztatod egyiket mert igen is azt csinaltad! hiaba tiltakozol es szegeny srac mire raveszi magat h bevagodjon nalad akkor ijeneket mondasz akkor legeloszor mar vissza kellet volna szoritani a hirtelen fellangolt erzelmeid...
2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De nemtudtam visszafordítani már...

Amúgy különleges a kapcsolatunk. Ő azért inkább szerelmes belém,de hidd el hogy ő is megvan más lányokkal... neki ez nem "szenvedés" szinte örül hogy így alakul,csak most nagyon féltékeny :S

2011. máj. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!