Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka?

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve van meg a menzeszem (16éves vagyok), és eddig is az lesö 2 évben elég rendszertelenül jött meg, hol 25 hol 18 napra. Az utóbbi fél évben mintha kezdett volna beállni (24-26 napra jött meg), erre most (pont ma) 18 napra jött meg, elötte lévö hónapban pedig 22... Mi lehet ennek az oka? Mikorra "kellene" beállnia rendesen? :S Menjek orvoshoz?
2010. aug. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb amit csinálhatsz, tényleg az, hogy elmész orvoshoz! Inkább menj el hiába, minthogy valami baj legyen!
2010. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem is!
2010. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 13 évesen kezdtem menstruálni, és 19 évesen kezdtem fogamzásgátlót szedni, addig nekem sem volt rendszeres, bár inkább az volt, hogy ritkán jött meg. Hol 30, hol 40 napra. Nem nagyon zavart, hogy ritkábban van... viszont akkor eltartott egy teljes hétig. Amióta a gyógyszert szedem, persze szabályosan van vérzésem, de így is 1 hét, így 1 hónapnak a negyedét végigvérzem... sokallom kicsit, de a doki szt én ilyen típus vagyok. Anyámtól örökölhettem, mert neki is ilyen volt, és terhesség alatt is túlhordott. Szóval az még nem feltétlen egy életveszélyes dolog, ha nem tök rendszeres a menzeszed, de ha aggódsz miatta, menj egy dokihoz, lehet, hogy fogamzásgátlót akar majd adni, de sztem addig várj, míg terhességet akarsz kivédeni vele:D L21
2010. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!