Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Hogyan helyezzem fel...

Letty96 kérdése:

S. O. S Hogyan helyezzem fel a tampont?

Figyelt kérdés
már próbáltam de a tampon vége mindig kint maradt de ha próbáltam fentebb dugni akkor valahosz szúrt vagy valami ilyesmi
2010. aug. 24. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tamponhoz mellékelt tájékoztatót. Még rajz is van hozzá.

Egyébként meg szerintem még nem kéne tamponnal próbálkoznod.

2010. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

tyűű..

első kérdés h szűz vagy-e.

ha igen ne nagyon próbálkozz vele.

én háton fekszek én úgy tolom be általában.

ne lógjon ki.

sok sikert!

13/L

(nem vok szűz:P)

2010. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

akkor te egy k__va vagy,előző.=))

amugy szerintem sem kellene próbáld ha még szűz vagy...de ha mindenáron szeretnéd a tampont,akkor miért nem kérdezed meg anyudat?szerintem ő tapasztaltabb.:)

2010. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én azt hiszem olyan 12éves lehettem amikor először használtam tampont,és nekem is ez volt a gond(nem az h kilógott) h fájt amikor mentem,és aztán a bnőm mondta,h azért van,mert biztos nem teljesen mélyen helyezem fel.és tényleg így volt!azóta csak tampont használok,szerintem sokkal kényelmesebb mint egy betét,így szinte olyan,mintha meg sem lenne :) 17/L
2010. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nicole5335 válasza:

Én amikor először próbáltam, nem sikerült felhelyeznem, és fájt ahogy próbálkoztam. 12 voltam akkor, szóval inkább hanyagoltam a témát, és maradtam a betétnél. egy-két év múlva újra próbáltam, sikerült, de mindig kényelmetlenül éreztem magam, és hányingerem volt. valószínűleg nem helyeztem fel eléggé, azért éreztem. Sokan mondják, hogy lényegtelen, hogy szűz vagy-e vagy sem, de valakiknél igenis számít. ugyanis, mikor a tampont, a szűzhártyádon képződik egy akkorka nyílás, hogy fel tudd helyezni. Valakiknek ez kellemetlen érzéssel jár, valakiknek nem. Most már, én is rendesen tudom használni, de nem szeretem túlzottan, maradok inkább a betétnél.

Ha nem sikerül felhelyezni, javaslom, hogy próbálkozz később, hátha akkor könnyebben fog menni. Ha mindenképp szeretnél azt használni, mert fontos lenne (fürdés stb.), akkor viszont annyit tudok ajánlani, hogy mindenképp olyan környezetben próbálkozz, ahol nyugodtan egymagad lehetsz. A saját szobád szerintem erre a legmegfelelőbb. ha szereted a zenéket, akkor az is megtud nyugtatni ha zenét hallgatsz közben.

Most kicsit talán felfújtam a dolgot, de ha egyszer sikerül, akkor később már biztos menni fog =) remélem ezzel segítettem valamit

2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nicole5335 válasza:
Jah és most 16 éves vagyok, és üzenném a tegnap 13:42esnek, hogy erre én nem lennék büszke. Őszintén kérdem, hány éves pasi volt képes lefeküdni veled? Ha korodbeli, akkor erősen kértem, hogy olyan kihagyhatatlan élményt nyújtott, amivel nem értél volna rá később, ha pedig idősebb, akkor azt kétlem, hogy nem törte össze a szíved. Egyébiránt ezzel a pár szóval a társadalom 99%ánál elástad magad, mert a saját értékeidet nem becsülöd.
2010. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!