Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Hogyan helyezzem fel...

Letty96 kérdése:

S. O. S Hogyan helyezzem fel a tampont?

Figyelt kérdés
már próbáltam de a tampon vége mindig kint maradt de ha próbáltam fentebb dugni akkor valahosz szúrt vagy valami ilyesmi
2010. aug. 24. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gondolom szűz vagy. A legkisebbel próbáld. Ha valahol szúr ( a szűzhártyád miatt lehet), akkor próbáld kicsit mozdítani és más irányba tolni, mert ott esetleg találsz egy nyílást a hártyán. Ha nem megy így se, akkor szerintem még ne erőltesd.
2010. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd. Egyébként erősebb vérzésnél könnyebb feltenni, és nem mindegy az sem, hogy milyen testtartásban vagy. Ja! Minivel próbálkozol?
2010. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen minivel próbáltam!
2010. aug. 24. 10:12
 4/16 A kérdező kommentje:
milyen testtartást próbáljak?
2010. aug. 24. 10:13
 5/16 A kérdező kommentje:
de az normális ha a tampon vége kint van?
2010. aug. 24. 10:29
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha a zsinórjára gondolsz, akkor az normális. :-)

Na viccet félre téve, nem jó ha kinn van a vége. Elméletileg egészen addig kell feltenni, ameddig bírod. Tapaszalatom szerint akkor is kényelmes.

Testhelyzettnél mindenkinek más jön be. Én úgy szoktam, hogy egyik lában a kád szélére emelem, és hátrafelé nyomom felfele, de ezt ki kell tapasztalnod. Ha még szűz vagy viszont nem javaslom a tampont. Tudom, hogy mondják lehet akkor is, de gondolj bele, ha befele is kényelmetlen, szú, fáj akkor kifele, megdagadva, még rosszabb lesz. Sok sikert!

2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tampon vége ne legyen kint,hátrafelé toljad,és jó belülre :)akkor lesz jó ha nem érzed kényelmetlennek.Emellett tanulmányozhatod a tampon tájékoztatóját is.Próbálhatod hason fekve hátrafekve,vagy gugolva is,ha első sikerült a többi menni fog.Próbálkozz töbször,nekem is nemrég sikerült először feltenni. 14/L
2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a tampon nem lóghat ki, csak a madzag. Sőt, az sem kényelmes, ha a tampon közvetlenül a 'bejáratnál' marad, egy picit beljebb, ill. feljebb kell helyezni.

Testtartás milyen legyen? huhh, hát talán enyhén behajlított térdekkel, kicsit szét téve a lábad, feneked kicsit hátrafelé tartva, de azért ne told nagyon ki.:)

Sok sikert!

2010. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!!
2010. aug. 25. 10:27
 10/16 anonim válasza:
én wc-n ülve szoktam
2010. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!