Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont hasznalhatom es...

A tampont hasznalhatom es hogyan helyezzem be helyesen? (15 eves vagyok)

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy használhatod.

A lényeg, hogy előtte moss kezet!! És kezd szerintem a mini-vel, mert azt könnyebb felhelyezni. Elmondani ezt nem igazán lehet:S Próbáld meg, és sikerülni fog:) Akkor van jó helyen, ha alig érzed.

2008. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
www.obtampon.hu
2008. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
TERMÉSZETESEN HASZNÁLHATOD. AZT PEDIG HOGY KELL FELHELYEZNI EL TUDOD OLVASNI A MELLÉKELT TÁJÉKOZTATÓN. MINDEN TAMPON DOBOZÁBAN VAN ILYEN TÁJÉKOZTATÓ. NAGYON FONTOS HOGY ELSŐ ALKALOMMAL OLYAN IDŐPONTOT ÉS HELYSZÍNT VÁLASSZ A KIPRÓBÁLÁSHOZ, HOGY NE ZAVARHASSON SENKI ÉS TELJESEN EL TUDJ LAZULNI. HA NEM MEGY ELSŐRE NEM GOND, NEM KELL KÉTSÉGBE ESNI. EGYSZER MINDENT EL KELL KEZDENI. MAJD MEGY MÁSODJÁRA!!!!
2008. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne haszználhatnád?Én sztem már 14 évesen azt használtam,kezd minivel,de egyébként meg rajta van minden a papírján h h egyszerűbb.Egyébként tárd szét a lábad és ne görcsölj rajta.
2008. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Használhatod, miért is ne? Mini tampont vegyél, a tájékoztatón pedig rajta van, hogy hogyan kell felhelyezni. A lényeg, hogy próbálj meg ellazulni, mert ha az izmokat nagyon megfeszíted, nem fog sikerülni felhelyezni.
2008. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

A tampon mčg fel is megy könnyen mert csak vagy 15mm az ätmčrö de majd az 5cm es ätméröjü szerszämnäl izgulj inkäb jobban


Sok sikert

2008. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ob-val próbáld(mini).Guggolj le és ameddig az ujjad bemegy mögötte addig told be.Először próbáld csak az ujjadat,lazításképpen.Persze alapos kézmosás és körömtisztítás után.
2008. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!