Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen "tág? "

Miért vagyok ilyen "tág? "

Figyelt kérdés

már féléve élek rendszeres szexuális életet... a menstruációm is rendszeresen megjön,eddig nem volt semmi baj...

a barátommal elég sokszor vagyunk együtt... de elég nagyok a méretei,és eddig sose tudta ilyen könnyen " berakni "..

megbeszéltük,hogy a menzeszem miatt,várunk egy hetet ( körülbelül 4-5napig van meg ) és még mindig nagyon tág vagyok. soha se szoktam ennyire tág lenni,így olyan élvezhetetlen lett a szex is...

ez mitől lehet?

körülbelül már 1hete nincs meg a menzeszem.

fontos,segítsetek!!

16/L


2010. aug. 23. 22:19
 1/6 anonim válasza:

Ami tanácsot tudok adni az az, hogy próbálkozz kegel gyakorlatokkal, amikkel tudod erősíteni azokat az izmokat, amik felelősek lehetnek azért, hogy tág vagy.


[link]

2010. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja,és ilyen... "fehérfolyásomvan" semmi szaga vagy színe... de szerintem ez tesz tággá.

köszi,a választ lehet megpróbálkozok vele.

2010. aug. 23. 22:40
 3/6 anonim válasza:
Akár dokihoz is elnézhetnél vele, hogy kizárjátok gombás fertőzés gyanúját. A helyedben tuti elmennék dokihoz, nem nagy kunszt az :)
2010. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tág, hanem a folyás miatt síkosabb, és ezért érzed úgy, hogy könnyebben hatol beléd a párod - a folyást pedig gomba okozza valószínű, irány a doki.
2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért érzed magadat tágabbnak mert síkosabb vagy és ilyenkor könnyebben bemegy, nem érzel feszítést. Én már évek óta élek rendszeres nemi életet, de ha kevésbé vagyok síkos olyan szűknek érez a párom meg én is magamat mint egy szűzlány az első éjszakán.

a folyás pedig akkor jelez betegséget, ha bűzössé válik és csíp/viszket a nunid.

2010. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de nem csíp,és icipicit vagyok csak fehárfolyásos..:/ úgy asszem egéségesen.:/

én nem régóta élek nemi életet...szóvalnem értem,ennyire nem tágulhattam ki.:O

2010. szept. 13. 21:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!