Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, már 3 hónapja nem...

Diley97 kérdése:

Segítség, már 3 hónapja nem jött meg és nagyon kezdek aggódni! Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Nincs kapcsolatom pasival olyan téren, szóval terhesség KIZÁRVA!
2010. aug. 23. 08:37
 1/6 anonim válasza:

Ne tudom hogy hány éves vagy de nállam is így kezdődött. 19 éves voltam mikor pcos szindrómával diagnosztizáltak. keress rá a neten és ha a többi tünet is hasonló az ott leírtakhoz akkor mindenképp nőgyógyészhoz KELL menned!!!!! Utánna meg endokrinologus stb....

Nem akartalak megilyeszteni csak ez is lehet egy ok! Remélem nem lesz igazam!!!!!!!!

2010. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el nőgyógyászhoz??!!!

Látatlanban ezt nagyon nehéz megmondani, egy csomó dolog lehet ami miatt késik a menses!!!!!


Irány a nődoki!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minnél tovább halogatod annál hosszabb lesz mire újra a rendes kerékvágásba kerülnek a dolgok..
2010. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. anyukám azt mondta, hogy ez normális, mert még nem nagyon érik petesejtem. nőgyógyászhoz még félek elmenni, de ha ebben hónapban sem jön akkor tuti elmegyek. csak a barátnőimnek nem tudok ilyen problémájáról,és ez nem msn téma,de ha jó ötletnek tartjátok, őket is megkérdezhetem, hogy mi a tapasztalatuk. köszönöm, az eddigi válaszokat.
2010. aug. 23. 10:21
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez még normális nálad! Viszont egy vizsgálatot megér, hátha ciszta. Az meg kezelhető(nem daganat, jóindulatú)!
2010. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már megjött, igaz egy napig tovább tartott mint az előzőek de megjött. remélem most már azért nagyjából beáll
2010. szept. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!