Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell állandóan pisilnem?

Miért kell állandóan pisilnem?

Figyelt kérdés
Ma egész nap tízpercenként jön rám a pisilési inger. Nem ittam sokat, kb 1-1,5l folyadékot. Elmegyek WC-re, de pár perc múlva megint kell. Eddig ilyen csak esténként szokott lenni (van, hogy lefekvés után csak 2órával tudok elaludni, mert rendszeresen fel kell kelnem). Elég kellemetlen, hiszen folyamatosan nyomja a hólyagom, de mégsem mehetek 10percenként pisilni. Mitől lehet ez, mit tegyek?
2008. dec. 5. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor van ilyen, ha fázom. Gondolom, nálad nem ez a helyzet.

De igen, háziorvos meg tudja mondani hova menj, ha kell egyáltalán, mert az enyém pl. kikezelt, nem küldött sehova, mikor egyszer hólyaggyulladásom volt. Laborba biztos kell menni.

2008. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Iden, az előbbiek mind helyesek. Kezelés után is fennmaradhat majd egy beidegződés amit jó meleg űlöfürdőkkel és türelemmel tudsz majd kezelni ! De orvosi segítséggel elmúlik. Más megoldás nincs ,
2012. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy voltam vele, hogy izgulós vagyok, meg biztos a stressz okozza. Két urulógusnál is jártam, akik kivizsgáltak, és nem találtak soha semmit (követ pl, vagy a vizeletben bármit), így ők is megerősítették, biztos a stressz miatt van. 10 évig éltem így az életem, míg már nem bírtam tovább és felkerestem egy 3. urulógust, aki egyből felírt egy gyógyszert, ami azonnal hatott. Vesicare a neve. Hólyagtúlműködésre jó. Nagyon szkeptikus voltam, amikor elkedztem szedni, még mindig bennem volt, hogy pzsichés problémákat nem lehet így kezelni, de azonnal hatott. A korábbiakhoz képest nagyon kevésszer kb napi 5-6 alkalommal érzek vizelési ingert és az is teljesen elviselhető, tartható,nem sürgető, és amikor elmegyek wc-re, mert már kell, akkor rengeteg vizelet távozik, tehát rendesen megtelt a hólyag. El sem hiszem, hogy 10+ év szenvedés után végre élhetek így. 5, illetve 10 mg-os kiszerelésben kapható, én az 5 mg-ost szedem. Kérlek keress fel egy urulógus magánrendelést, és érdeklődj a gyógyszerről. Később már háziorvos is felírhatja. Sokan szenvedünk ilyen problémáktól, azért jöttem fel direkt hogy leírjam akárhányszor csak tudom, mert én is itt próbáltam segítséget kérni, haszontalanul.
2022. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!