Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell állandóan pisilnem?

Miért kell állandóan pisilnem?

Figyelt kérdés
Ma egész nap tízpercenként jön rám a pisilési inger. Nem ittam sokat, kb 1-1,5l folyadékot. Elmegyek WC-re, de pár perc múlva megint kell. Eddig ilyen csak esténként szokott lenni (van, hogy lefekvés után csak 2órával tudok elaludni, mert rendszeresen fel kell kelnem). Elég kellemetlen, hiszen folyamatosan nyomja a hólyagom, de mégsem mehetek 10percenként pisilni. Mitől lehet ez, mit tegyek?
2008. dec. 5. 18:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt, hogy természetesen ilyenkor nem normálisan pisilek, csak éppen alig, mégis azt érzem tele a hólyagom.
2008. dec. 5. 18:48
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felfáztál.
2008. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
HA még csíp is a vizelet, akkor szerintem is felfáztál, azaz hólyaghurutod van. Irány az orvosi rendelő.
2008. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Cukorbetegseg esetleg nem lehet?
2008. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképp jártam én is mostanában. Nálam húgyhólyag-gyulladást állapítottak meg, antibiotikumot adtak rá.
2008. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet ez, ha nem fáj, nem csíp??? Sima háziorvos meg tudja mondani mi lehet vagy hova kellene mennem?
2008. dec. 5. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehet, persze. Háziorvos nem, de mehetsz urológiára (ide a nőgyógyászatról küldtek) sürgős esetként, onnan engem visszaküldtek a nőgyógyászatra.
2008. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Nem csak felfázástól lehet ingered,hanem idegi alapon is,illetve attól,ha hasra hízik valaki.

A morbidabb változat az,hogy terhes vki,csak nem tud róla,azért jár annyit pisilni.

2008. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószinűleg felfáztál. Én is hallottam már cukorbetegségről, azt is a gyakori vizelés jellemzi.
2008. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Még mindig jobb,hogy legalább tudsz is pisilni,ha wc-re mész,nem csak úgy érzed.A barátnőm sokáig szenvedett vele,hogy állandó vizelési ingere volt,mikor leült,akkor meg "nem jött semmi".

Nem rég derült ki,hogy vesekőgyanús.

2008. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!