Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elmenjek nőgyógyás...

Szerintetek elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Nem rég kezelt kúppal folyásra,de már sokadjára...pár napja elfogyott a kúp,de közben megjött a menstruációm is. Gondolom így nem tud megvizsgálni,vagy igen? Mert hallottam elég veszélyes ez a "betegség",nagyon fáj és szúr is ,meg talán ki is sebesedett picit, de most mintha "szárazabb" lenne. Viszont ha ír megint kúpott,mivel nagyon erősen vérzem,gondolom kinyomná,és megvizsgálni se tudna, vagy azért megnézne? Tudom,hogy undorító,de...nekem is kínos,de ha egyszer muszáj. Van értelme visszamenni addig,amíg menstruálok?Nagyon sokat kell várni,úgyhogy feleslegsen nem mennék,kb 7napig tart a menstrucáió, a doki meg hetente 1x van,máshoz nem szívesen mennék.:S


egy fiatal lány


2010. aug. 16. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt nem használhatsz kúpot, mert nyitottabb a méhszáj. Ezzel együtt menj vissza, mondd meg, mi van, legfeljebb visszarendel máskorra. Lehet, hogy azóta a tenyésztés eredménye is megvan, ezt nem adják automatikusan, be kell telefonálni és kérni.
2010. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!