Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elmenjek nőgyógyás...

Szerintetek elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Nem rég kezelt kúppal folyásra,de már sokadjára...pár napja elfogyott a kúp,de közben megjött a menstruációm is. Gondolom így nem tud megvizsgálni,vagy igen? Mert hallottam elég veszélyes ez a "betegség",nagyon fáj és szúr is ,meg talán ki is sebesedett picit, de most mintha "szárazabb" lenne. Viszont ha ír megint kúpott,mivel nagyon erősen vérzem,gondolom kinyomná,és megvizsgálni se tudna, vagy azért megnézne? Tudom,hogy undorító,de...nekem is kínos,de ha egyszer muszáj. Van értelme visszamenni addig,amíg menstruálok?Nagyon sokat kell várni,úgyhogy feleslegsen nem mennék,kb 7napig tart a menstrucáió, a doki meg hetente 1x van,máshoz nem szívesen mennék.:S


egy fiatal lány


2010. aug. 16. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, menstruáció alatt ilyen jellegű problémával nem vizsgál, mivel kúpot sem érdemes használni ez alatt a néhány nap alatt, így, ha elmúlt, utána menj vissza az orvoshoz.
2010. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menstruáció alatt szerintem nem vizsgál meg, mivel mintát se tud venni, így nem tudja megnézni, hogy pontosan mi a bajod. de hívd fel, azzal nem veszítesz.
2010. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak mondta,hogy feltétlen ha elfogy 3napon belül folytatni kell és megnéz...de így nem tudjuk,lehet így rosszabb lesz utána
2010. aug. 16. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lesz, ha elmész, vagy felhívod telefonon, hogy megjött, és megkérdezed, hogy mit csinálj:)
2010. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,de felhívni csak akkor tudom mikor lesz...heti 1x,de ha meg itthon maradok,és úgy hívom,már nem érnék úgy be,hogy fogadni is tudjon.:S Akkor meg mindenképp várni kell egy hetet,tehát annak meg tényleg nincs értelme, de köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. aug. 16. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, hogy menstruáció alatt nem vizsgálnak. ha sürgős vagy beteg valaki, igenis megvizsgálja. rákszűréskor, laborkenetnél nem vizsgál csak, ha megvan valakinek.
2010. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19:50 olvasd el még egyszer a kérdést. Szerinted megvizsgálná? Mit látna? Milyen mintát tudna levenni?
2010. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vett kenetet,vagy csak nem mondta,meg semmilyen "jelentést" se kaptam,amit máshol szoktam,tudjátok,ahol leírják mi a bajom...nem jut eszembe a neve:Sbocsánat.

Létezik ilyen? Elég idős doki...akihez járni szoktam előtte fiatal,de messze van. Most meg ha már elkezdett ő kezelni,akkor maradnék nála. Aztán majd legközelebb talán visszamegyek a "régihez". Bár ott meg mindig össze-vissza tesznek máshová, de ott csak fiatalok vannak,állítólag jobb,mert,hogy "frissebb" a tudásuk,de én ebben kételkedem,mert tapasztalatuk meg nem lehet annyi, ez a doki meg főorvos.

2010. aug. 16. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"frissebb" a tudásuk,de én ebben kételkedem,mert tapasztalatuk meg nem lehet annyi, ez a doki meg főorvos.


biztos sokat számít a tapasztalat, de azért az orvostudomány is sokat változik, nem ugyan azt tanítják most, mint mondjuk 40 éve....

2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza és az orvos majd eldönti, hogy mi legyen. Semmiképpen sem felesleges elmenned. Az orvos, így is megvizsgál, ha úgy látja az szükséges. Ebben semmi különleges nincs számára. Vannak kúpok, amik a menstruáció alatt is hatnak, de ezt az orvos majd elmondja. Menj vissza.
2010. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!