Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van félni valóm? (Kérdésed...

Van félni valóm? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fájnak a melleim és a hónaljam. Mostanában már a csontjaim is, de nagyon zsibbad.

Szűrésre 3 hónap múlva kell mennem, addigra van időpontom. Lehet ez a legrosszabb amire gondolok? Mert a 3hónap is sokat számít szerintem ilyen esetben.


2010. aug. 14. 13:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Voltam ultrahangon, de nem találtak semmi elváltozást. Az orvosom pedig annyit mondott fogalma sincs miért fájnak a csontok, és a mell, mert jók a leleteim. Így én sem tudom mit tehetnék, hogy ez megszűnjön.

Köszönöm érdeklődését.

2010. aug. 21. 19:36
 22/23 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs semmi rosszindulatú elváltozás. Utánanézek ennek a fájdalomnak, hátha ír valamit a szakirodalom. Amennyiben úgy gondolja, a későbbiekben alaposabban kikérdezném, hogy lássuk a fájdalom mibenlétét.

Emellett szeretnék elnézést kérni, hogy megijesztettem, de abból a kevés információból, amit kaptam, a mellrák elég valószínű diagnózis volt. Örülök, hogy nincs komolyabb baja.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is rákra tippeltem, és szerencsére mégsem az. De nincs miért elnézést kérnie.
2010. aug. 22. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!