Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van félni valóm? (Kérdésed...

Van félni valóm? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fájnak a melleim és a hónaljam. Mostanában már a csontjaim is, de nagyon zsibbad.

Szűrésre 3 hónap múlva kell mennem, addigra van időpontom. Lehet ez a legrosszabb amire gondolok? Mert a 3hónap is sokat számít szerintem ilyen esetben.


2010. aug. 14. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Így nem tudom, de inkább menj orvoshoz!
2010. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebből semmit nem lehet leszűrni. Mid zsibbad ? Milyen szűrésre mész ?

Egyébként szégyen, hogy 3 hónapra van időpontod, ha komoly a baj, ennyi idő alatt nagyon sokat romlik. NEm tudom, hogy van e bajod, vagy nincs, de ha kétségeid vannak, akkor felkeresel egy magán nőgyógyászt, aki gyorsan intéz neked egy időpontot már akár a jövő héten. Ez sajnos így megy. Anyukám így kapott koponya ct-re időpontot egy hétre, a három hónap helyett, hogy privát ideggyógyászhoz mentünk, apukámat így műtötték meg november helyett a múlt hét előtt, hogy privát sebészt kerestünk. Pénzes buli, de jobb elébe menni a bajnak, és ha máshogy nem hát akkor sajnos így.

2010. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

a csontok zsibbadnak a fájdalomtól. (ezekből arra gondolok, hogy mell rák és átment a csontokra is)

mell rák szűrésre megyek 3 hónap múlva. Sajnos magán orvoshoz nem tudok menni, mert jelenleg munkanélküli vagyok, és nincs pénzem :(

2010. aug. 14. 13:37
 4/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem lehet, hogy félreértetted és azzal kevered, hogy évente ajánlják a rákszűrést? Nekem is ráírják mindig a kis lapomra a következő időpontot, de az nem azt jelenti, hogy előtte nem mehetek oda, ha valami bajom van!


Ha most kértél időpontot (Sztk nőgyógyászatra időpont??? Felháborító!) és 3 hónapra adtak, akkor ne hagyd magad!Menj át a másik sztk-ba, akár a közeli másik városba és vizsgáltasd meg magadat az ottani onkológussal vagy nőgyógyásszal. Olyan nincs, hogy ilyen komoly fájdalmakkal az sztk csak 3 hónap múlva fogadjon! Nálunk pl. az sztk onkológai rendelésére nincs is időpontkérés (nőgyógyászhoz sincs). Odamész, bejelentkezel a kartonzóban a szűrésre, leülsz az ajtó előtt és kivárod a sorodat. Ennyi. De a fájdalmas, sürgős eseteket még az időpontos rendeléseken - pl. rheumatológia - is "soron kívül" fogadják és nem a Marson lakom, csak Érden.

Állj a sarkadra, ballagj be az sztk-ba és jelentkezz be a nőgyógyászhoz vagy az onkológushoz.

2010. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem értettem félre, nálunk időpontos minden. Az orvosom adott beutalót és mondta, hogy időpontot kérjek, mert csak úgy fogadnak, sajnos nálunk minden így van, hogy hónapokkal késöbbre adnak időpontot bármilyen sztk rendelésre. De az jó ötlet, hogy a közeli városba próbáljam meg.

köszönöm a válaszokat

2010. aug. 14. 16:28
 6/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A mell és a hónaljárok áttapintásánál érez e bármilyen keményebb, a környezetével összekapaszkodó szövetcsomót?

Emlőjén, a kettőt egymással összehasonlítva, észlel e alaki változást, bőrelváltozást, torzulást?

Csontfájdalmai megsemmisítő jellegűek e, tud e aludni?

Csontjai hol fájnak? (pl. bordák, gerinc?)

Mikor volt utoljára szűrővizsgálaton, van e privát nőgyógyásza?


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csomót nem érzek, de mind a két mell elég kemény. Torzulás nincsen, aludni tudok, de nappal egész nap van ahol fáj. Fáj a borda, gerinc, karok zsibbadnak, és a lábamban is van csont fájdalom. Ezek nem egyszerre fájnak, délelött a karok fájtak, most a gerinc. Most megyek elösször szűrésre, és nincs privát nőgyógyászom.
2010. aug. 14. 17:38
 8/23 anonim ***** válasza:

Életkora?

Munkája?

Tünetek kezdete?


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

21

munkanélküli

március

2010. aug. 14. 19:04
 10/23 A kérdező kommentje:
idén márciusban kezdődött a fájdalom a hónaljamban, aztán mell és csontok
2010. aug. 14. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!