Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van félni valóm? (Kérdésed...

Van félni valóm? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fájnak a melleim és a hónaljam. Mostanában már a csontjaim is, de nagyon zsibbad.

Szűrésre 3 hónap múlva kell mennem, addigra van időpontom. Lehet ez a legrosszabb amire gondolok? Mert a 3hónap is sokat számít szerintem ilyen esetben.


2010. aug. 14. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A fájdalom nyugalomban is jelentkezik?

Függ testhelyzettől, mozgástól..vagy ezektől független?

Családjában volt/van mellrákos/petefészekrákos?


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

nem függ a testhelyzettől, és nyugalomban jelentkezik a leginkább. Ha mozgok (pl. takarítás, akkor érzem kevésbé)

igen van mellrákos a családban sajnos.

2010. aug. 14. 19:24
 13/23 anonim ***** válasza:

Ne várjon tovább, én a helyében már hétfővel felkeresnék egy magán-nőgyógyászt. Nem akarom megijeszteni, de jobb lenne, ha szakavatott ember látná. Amennyiben BAZ vagy hajdú-megyei lakos, ajánlhatok emberséges, rendes orvost.

A magánrendeléseken egy általános vizsgálatért kb. 5000-10000 Ft-ot kérnek el. Ne sajnálja rá az összeget a saját és hozzátartozói nyugalmának érdekében is.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

ettől a megyétől elég messze lakom. Rendben hétfőn intézek valamit.

köszönöm a tanácsokat

2010. aug. 14. 19:33
 15/23 anonim ***** válasza:

Bármiben segíthetek, írjon.

Legyen majd olyan kedves, írja meg, mit mondtak (akár privátban is, ha ide nem akarja).


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Elolvastam a kérdésed, de sajnos nem tudok válaszolni, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, és nagyon drukkolok neked:)

Bocsánat az OFFért, de a végzős orvostanhallgatónak szeretnék feltenni egy kérdést. Nagyon kevés az ilyen ember itt a GYIK-en, aki tud olyan választ adni, amit komolyan lehet venni, ezért szeretném a segítségét kérni. Igazából nőgyógyászati problémám lenne, nem tudom, hogy ebben tudna-e segíteni? Nagyon hálás lennék, mert kétségbe vagyok esve. Kérem írjon! Köszönöm! 16L

2010. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek. Várom kérdését.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__10925.. Ezt a kérdést tettem fel, mert ide nem írhatom le, mert lehet, hogy törölnék. Kérem olvassa el, és válaszoljon! Nagyon hálás lennék! Köszönöm!
2010. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az én kérdésem az lenne, hogy a borda és a gerinc fájdalom az elég gyanús, hogy mell rák lehet és átment a csontra is?

Rendben írok a vizsgálat után, és köszönöm az eddigi segítséget.

2010. aug. 15. 17:40
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Érdeklődnék állapotáról, a vizsgálat eredményéről. Ha bármilyen segítségre szüksége van, írjon nyugodtan.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!