Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitesszer? Szeplő? Vagy egy...

Mitesszer? Szeplő? Vagy egy seb volt? : S

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy még néhány hónapja az arcomon az orrom mellett a szeplők környékén lett egy mitesszerem . Baj nem is lett volna ha nem nyomtam volna ki és kapartam volna :S Végül annyira kikapartam hogy kicsit véres lett.Rá pár napra egy barna folt lett ott.Lehet varrat nem tudom a szeplőim színénél sokkal sötétebb volt.Mikor hozzáértem fájt és tapintásra tényleg varratnak tünt.Ma pedig mikor hozzáértem úgy éreztem mintha le akarna esni,fele lejött.Én pedig nem bírtam megállni leszedtem :S Mikor lejött sárgás volt egyáltalán nem barna.Mi lehetett? Félek hogy anyajegy :S Egyáltalán lelehet szedni egy anyajegyet?Nem vagyok olyan ki minden bőrhibát el akar tüntetni de valahogy nem bírtam megállni hogy ne szedjem le :( Most a helye olyan mint egy kinyomott pattanásé,apró és a közepén tűszúrásnyi pont piros :( Valaki tudja mi volt?Úgye nem anyajegy? :( A válaszokat előre is köszönöm


13/l


2010. aug. 12. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem seb volt
2010. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!