Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hittem egy anyajegyemre,...

Azt hittem egy anyajegyemre, hogz mitesszer, ezért megpróbáltam kinyomni. Lehet valami bajom emiatt?

Figyelt kérdés
Nyomkodtam, sőt egy kicsit talán tűvel is megpiszkáltam, de nem nyomódott ki. Mikor megmostam az arcom, feltűnt, hogy csíp - ebből gondolom, hogy anyajegy lehetett. Olvastam, hogy anyakjegyet elkaparni nem jó, bőrrákot is okozhat. Ettől lesz valami bajom?
2011. aug. 17. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok orvos, és ijesztgetni nem akarlak, de én azért megnézetném. Anyajeget még nagyon durván vakarni sem szabad, ha tűvel szurkáltad az azért már parásabb lehet...
2011. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szurkáltam tűvel, nem nagyon tudtam becélozni :) Egyébként fura, mert látszatra olyan mint egy mitesszer, de kinyomódni nem akar. Vagy én csinálok valamit rosszul.
2011. aug. 17. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!