Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka ott alszom a barátomná...

Éjszaka ott alszom a barátomnál de menszizek. Most mi legyen? Többi lennt

Figyelt kérdés

Most alszom úgy ott először hogy menszizek vagyis na úgy hogy nagyon erős...nem akarom össze vérezni az ágyát, attól félek hogy a betét nem elég ill. nem veszem észre ha folyik vagy valami...éjjelre lehet feltenni tampont? és ha nem kelek fel cserélni akkor az hatalmas baj?

Légyszi segítsetek mert tartok ettől az egésztől...a válaszokat előre is köszi =)


2010. aug. 12. 20:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
amúgy meg azt akartam kérdezni, hogy ha nem kelek fel mert annyira alszom és nem lesz a tampon kicserélve abból nem lesz semmi baj?
2010. aug. 12. 20:47
 12/22 anonim ***** válasza:
13%
Nyomjál fel magadnak 2 tampont biztos ami biztos alapon..,úgy tuti nem vérzel össze semmit!
2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
kösz...te is ezt csinálod vagy te teszel a hatalmas szádba is nehogy kifolyjon a mocskos nyálad a mocskos szádból??hm? =)
2010. aug. 12. 20:49
 14/22 A kérdező kommentje:
nekem elég fontos ez a r*hadt kérdés szal örülnék ha normális válaszokat kapnék...ha má egyszer megkérdeztem...köszi
2010. aug. 12. 20:50
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Te nem érdemelsz normális választ ilyen megnyilvánulás után!!Kit érdekel egyáltalán,hogy te mit vérzel össze? ez legyen életed legégetőbb problémája... Esetleg ne aludj ott a barátodnál,pont mikor ilyen erőssen menstruálsz és máris megoldódik a probléma,a barátod is biztos megértené!Vagy ő angolossan szereti?
2010. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején szóltam a barátomnak, hogy sajnos mensizek, igyekszem megkímélni az ágyát:) Ezen viccelődtünk egy kicsit. Betétet használok éjszaka mindig, nem érdekel a tamponos doboz szövege, 8 óra nagyon sok a kórokozóknak a hüvelyben. (éjszak kb annyit van bent)

Szal bugyi, plusz pizsialsó. Vegyél fel szoros bugyit, esetleg dupla bugyit.

Egyébként akkor sem dől össze a világ, ha összevérezed a lepedőt. Ki lehet mosni belőle. Még szappanos langyos vízzel is. Nem szabad ilyen dolgokból problémát csinálni.

Ez is hozzád tartozik:)

2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
22%
Hűha 17évesen azt hiszed olyan nagy nő vagy? még a tojáshéj a seggeden van. meg am is ha lenne eszed nem itt kérdezősködnél hanem mondjuk anyukádat megkérdeznéd.
2010. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

tegyél be extra nagy tampont meg betétet is! bár én nem szoktam ennyire vérezni szerencsére...:) de nekem meg helyetesíti a hányásos rosszullét..:S

amúgy én is véreztem már össze barátom ágyát..:S mondjuk azt szex közben mert azt hittem h elmúlt már de mégsem..

kicsit ciki volt de ki lehet mosni..:)

2010. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Na véres lett a lepedő vagy nem?Élménybeszámolót kérünk,ha már feltetted a kérdést!!!
2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hello...nem lett az :D nagyjából elmúlt addigra :D
2010. aug. 14. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!