Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka ott alszom a barátomná...

Éjszaka ott alszom a barátomnál de menszizek. Most mi legyen? Többi lennt

Figyelt kérdés

Most alszom úgy ott először hogy menszizek vagyis na úgy hogy nagyon erős...nem akarom össze vérezni az ágyát, attól félek hogy a betét nem elég ill. nem veszem észre ha folyik vagy valami...éjjelre lehet feltenni tampont? és ha nem kelek fel cserélni akkor az hatalmas baj?

Légyszi segítsetek mert tartok ettől az egésztől...a válaszokat előre is köszi =)


2010. aug. 12. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
mér' otthon össze szoktad vérezni a lepedőt?
2010. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy teszel magad alá valamit,vagy megpróbálsz féloldalasan aludni, lehet,hogy nem fogsz mélyen aludni,de inkább próbálj úgy feküdni,hogy ne legyél olyan.
2010. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél tampont, + egy betétet is rakj be és nem baj ha kelsz fel.. de ha mégis akkor cserélj.
2010. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

lehet éjjel használni tampont,de azért legalább egyszer felkéne kelned cserélni szerintem.

tegyél magad alá egy kis törcsit és akkor nem lesz véres a lepedő,ha mégis "baj" lenne.

2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
jah és váltónacid is legyen
2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
79-es, Otthon mégis csak otthon, ezt pedig nem lehet szabályozni,egyik hónapban olyan,másikban nem. Ha valaki vendégségben van akkor meg nagyobb a stressz is.
2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
19%
Nem tudod használni a tampont de már a barátodnál alszol..még szerencse hogy menstruálsz mert ki tudja hogy a gumit ismered e...
2010. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Én ha nagyon erősen vérzek akkor éjszakára tampont is teszek fel + betétet is. Otthon sem szeretem összevérezni az ágynemüt. Még igy is előfordul, hogy éjjel fel kell kelnem cserélni mindkettőt.
2010. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
a szex meg a tampon az két teljesen külön dolog.nem mindenki használ tampont mégis tud védekezni.
2010. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ez az képzeld 17 éves vagyok és képzeld használtam má tampont te nagy fejű csak tod most elég erős de ha valami nem tetszik és csak gúnyolódni akarsz akkor húzd el a beled mert senki nem kíváncsi a negatív véleményedre...előre is köszi
2010. aug. 12. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!