Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen MINI fogamzásgátló...

Milyen MINI fogamzásgátló spirált márkát válasszak? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Természetesen, elsősorban a nőgyógyászom véleménye, ajánlása az első, de érdekelnének személyes tapasztalatok is. Milyen "márkát" ajánlanátok? Kizárólag HORMONMENTES és MINI spirálok érdekelnének.

Előre köszönöm! :)



2020. nov. 26. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem melbea gold van
2020. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válszokat! Igen, én is melbea gold miniről és gold t miniről hallottam (de nem tudom, a gold t hormonmentes-e) :)
2020. dec. 3. 17:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem szültként és fiatalként fogamzásgátló tablettát vagy pedig hüvelygyűrűt ajánlott a (magán) nőgyógyászom, de nem szeretnék hormonos megoldást. :(

Ti mit gondoltok? El vagyok keseredve, mert egyáltalán nem támogatta a hormonmentes spirál felhelyezését. Azt mondta, hogyha spirál, akkor is a Mini hormonos verzió. Amúgy egy fiatal dokiról van szó, reméltem, hogy modern gondolkodású.

2020. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormonos spiral konkretan abortalja a megtermekenyult petesejtet, a hormonmentes csak nem engedi megtapadni
2020. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem a nőgyógyászom ajánlotta :) Számomra a hormon tartalmút fogamzásgátlás nem opció (családi ágon öröklődő trombofilia miatt), ám ő azt mondta, hogy a fogamzásgátló előtt ajánlja a mini spirált, a who szerint is az a top 1 fogamzásgátló :) Engem megnyugtatott, egy országosan elismert nőgyógyászról van szó.
2020. dec. 3. 20:42
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkérhetem privátban az orvosod nevét, elérhetőségét?
2020. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!