Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen MINI fogamzásgátló...

Milyen MINI fogamzásgátló spirált márkát válasszak? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Természetesen, elsősorban a nőgyógyászom véleménye, ajánlása az első, de érdekelnének személyes tapasztalatok is. Milyen "márkát" ajánlanátok? Kizárólag HORMONMENTES és MINI spirálok érdekelnének.

Előre köszönöm! :)



2020. nov. 26. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Melbea goldom van, bevalt
2020. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 28. 19:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szültként rézgyöngyözni fogok nemsokára.:) Szerintem ez a legbarátibb, de még nem tudok személyes tapasztalatot.
2020. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A későbbiekben is szívesen fogadom a tapasztalatod vele.:)
2020. nov. 29. 14:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, ha felkerül írok itt, vagy üzenetben.
2020. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó a rézgyöngyben? Nekem elsőre csak egy jól marketingelt, viszont drága hormonmentes spirálnak tűnik? Miben különbözik tőle? Miben ígéri jobbat?
2020. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a marketing valóban figyelemreméltó, viszont sokaknál gond a spirál benövése, perforációja, illetve át is lyukaszthatja a méh falát. Ezeket a kockázatokat minimalizálja a rézgyöngy alakja, illetve kisebb is, mint a hormonmentes spirálok.

Persze drága és újdonság, szóval sok minden nem elmondható róla még, de aki hormonmentes megoldást keres, annak megfelelő lehet ez is. Mindenkinek más fontos és más szimpatikus, szerintem jó, hogy egyre több (hormonmentes) megoldás is van a fogamzásgátlás területen, mivel mindenkinek egyedi igényei vannak, illetve a hormonos megoldások igen komoly mellékhatásait is egyre többen próbálják elkerülni.

2020. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, ezekkel egyet is értek. Meg tényleg jó, hogy van választasi lehetőség. De egyelőre kicsit szkeptikusan állok hozzá. Amiben részben az is benne van, hogy újdonság. Erről mondjuk nem tehet. :) De pár év múlva, ha újra aktuális lesz, lehet, hogy ezt a lehetőséget is megfontolom.
2020. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rezgyongyom nem lett mert nem szultem. Nem hiaba van gari ha kidobja szervezet magabol... Ez nekem tul sok mindent mond el. Mini spiral amugy iszonyat pici
2020. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg azért van rá gari, mert újdonság és sokan nem mernék kipróbálni. Egyelőre itthon kb. 3000 db-ot tettek fel, szóval majd meglátjuk mik a tapasztalatok. Mindenesetre én ki fogom próbálni, amint úgy érzem, hogy teljesen elegem lett a gumiból, és amint lehet időpontot kapni orvoshoz. :)

Hormonmentes Mini spirálról viszont nem hallottam, csak a hormonos Jaydess Miniről. Valaki ismer hormonmentes minit?

2020. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!