Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lett a menstruációmmal?...

Mi lett a menstruációmmal? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éve menstruálok, soha semmi panaszom nem volt. Úgy egy éve néha fáj a hasam. Most 2 napja jött meg és nagyon rosszul vagyok.

A derekam mögül irtózatos fájdalmat érzek, alig tudok felkelni. Nagyon gyenge vagyok. Fázom, estére elő kellett venni a téli takarót, de nappal is vastag pulcsiban vagyok. Eddig olyan normáils volt a vérzésem, most viszont rengeteg van. A 2 nap alatt 3 csomag éjszakai betéte használtam el, és tamponból is nagyot kellett vennem. Szó szerint érzem, hogy folyik belőlem (Bocs) Miért lehet?


2010. aug. 10. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A 2 nap alatt 3 csomag éjszakai betéte használtam el."


Ez rengeteg, sürgősen keress fel egy orvost. Sajnos az okát nem tudom. De nézesd meg magad.

2010. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azonnal keresd fel az orvosodat!
2010. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van, hogy ennyire erős...2-3 napig... ha nem csökken a mennyisége, vagy nem leszel jobban...menj el dokihoz...!
2010. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még várok egy napot, de ha nem múlik elmegyek. Így mit tud velem csinálni, hogy megvan? Nem hiszem, hogy megvizsgálna...
2010. aug. 10. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire erősen vérzel, így is megvizsgál...
2010. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!