Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett gyengébb a menzeszem?

Miért lett gyengébb a menzeszem?

Figyelt kérdés

A menzeszem mindig 4-5 hetenként szokott megjönni. Most is az 5.hétre jött meg, de sokkal kevesebb vérzés van, mint eddig. Pénteken délután egy kevés barnázás volt, aztán tegnap délután elkezdtem vérezni, de nem túl erősen. Ma is még 1 betét sem telt meg, eddig az első napokon ilyenkorra már kb 2-3 is elfogy.. Kb 2 hete voltam megfázva, lehet ez miatt? Fogytam is az utóbbi időben, vagy csak hogy stresszelek, mert új suliba kerültem?? Terhesség kizárva, még nem voltam fiúval, és pont egy éve menstruálok. Bocsi, hogy hosszú lett.

15/L


2011. okt. 9. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
teljesen normális, hogy nem mindig ugyanannyi, nekem is van, hogy 2-3 tampon elég egy napra meg van, hogy óránként kell cserélni.
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!