Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éreztetek már ilyet? (lent...

Éreztetek már ilyet? (lent folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

3 hónapja használok kb tampont és még nem vagyok annyira gyakorlott de már tudom hogy jobb és ez be fog válni kényelmes és nem érzem tudjátok de mikor kiveszem valahogy úgy érzem megkönnyebbültem mert nincs bennem semmi idegen dolog...és jobban viselem betétet utána pedig nagyon utálom

7éve már hogy megvan...21/L


2010. aug. 9. 21:46
 1/5 anonim válasza:

hát értelek

én egyszer próbálkoztam a tamponnal, még szűz voltam, de annyira rosszul sikerült, és fájt, míg fent volt, hogy menni sem tudtam, mikor kivettem pedig hányingerem lett és elájultam

2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ezért nem használok tampont. hiába kényelmesebb meg minden, nagyon rossz kivenni :S szóval marad a jól bevált pelus.

22L

2010. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy hajóban evezünk!

Én már 14 éve menstruálok, és még mindig nem tudtam megkedvelni a tampont. Görcsöl tőle a hasam, és én is nagyon megkönnyebbülök, amikor kiveszem. Hülyeség, de mindig az a parám, hogy elszakad a zsinór, és nem tudom majd kivenni.

Így csak akkor használom, ha nagyon muszáj, pl. edzésen.

2010. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom a tampont. Egyik barátnőm rendszeresen tampont használ, csak nyáron "pihenteti" egy kicsit. Azt mondta, hogy még nem látott olyan mennyiségű alvadt vért ami kijött belőle, amikor betétet használt. Szóval szerintem nem is egészséges a tampon, meg tényleg olyan érzés, mintha idegen dolog lenne az emberben...

21L

2010. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok, hát nekem is legtöbbször marad a betét:S
2010. aug. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!